Bloodhound

0Bloodhound indir - (Direkt indir)

CEHENNEM’E HOŞGELDİNİZ
Hızlı tempolu ve ürkütücü bir oyun için can atanlar için tasarlanmış bu kalp çarpıntılı, içgüdüsel deneyimde karanlığın derinliklerine dalın. Kült korku filmlerinden ve tüyler ürpertici gerçek dünya mekanlarından ilham alarak, türün 90’lar ve 2000’lerin ikonik oyunlarından oyun mekaniklerini kendi çarpık fikirlerimizle birleştirerek gerçekten benzersiz bir FPS deneyimi sunuyoruz. Her üzücü hareketle çarpık bir gerçeklik ile alternatif bir cehennem boyutu arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yaparak cehennem alemlerinde gezinirken kendinizi destekleyin. Bu kabus gibi macerada en derin korkularınızla yüzleşmeye hazırlanın.

EZİLECEK ÖLÜMCÜL DÜŞMANLAR
Bloodhound’da bir dizi zorlu düşmanla yüzleşirken Cehennemin güçlerine karşı amansız bir savaş vermeye hazırlanın. Her biri kendi çarpık yeteneklerine ve kaos yaratmak için amansız bir kararlılığa sahip 16 farklı düşmana öfkenizi serbest bırakın. Kutsal olmayan iğrençliklerden şeytani tarikatçılara kadar her karşılaşma becerinizi, reflekslerinizi ve stratejik hünerinizi test edecek. Ama hepsi bu kadar değil – 5 yıkıcı Cehennem patronuyla yüz yüze geldiğinizde sizi bekleyen nihai zorluklara hazırlanın. Bu eziyet titanları, kesin taktikler ve üstesinden gelmek için sarsılmaz bir kararlılık talep ederek sizi sınırlarınızın sınırına kadar zorlayacak.

CEHENNEM CEPHANESİ ELİNİZDE
Bloodhound’da emrinize amade olan geniş bir cephanelikle yıkıcı ateş gücünü serbest bırakın. Her biri düşmanlarınıza maksimum katliam sağlamak için tasarlanmış ölümcül bir silah yelpazesiyle kendinizi silahlandırın. Hızlı ve ölümcül paladan kemik kıran av tüfeğine ve onun müthiş çift namlulu benzerine kadar, silahınızı eldeki duruma uyacak şekilde akıllıca seçin.


Bloodhound indir - (Direkt indir)

9.009
OYUN BİLGİLERİ 18 Temmuz 2023 20:25
Bloodhound

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 16.18 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 18 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?