Blood And Zombies

3Kan, bağırsak ve et çağı. Nüfusun her tarafına yayılan bir zombi virüsü, milyonları açgözlü, mutasyona uğrayan canavarlara dönüştürdü.

İnsanlık yok olmanın eşiğinde görünüyor. İşte burada devreye giriyorsunuz. Dünya hala üstün ateş gücüyle geri kazanılabilir.

Karşı saldırının sorumluluğunu üstlenin, sonsuz görünen gecelerde zombi dalgalarını yok edin ve Dünya’yı geri kazanın!

Blood and Zombies, bir kule savunma oyunu ile birinci şahıs nişancı oyununun bir karışımıdır. Dört kahramandan birini seçin, savaş bölgesine konuşlandırın ve son zombi düşene ve başka bir şehir insanlık için geri alınana kadar zombi sürüsünün saldırısına dayanacak bir kale inşa edin.

Ardından yeniden yükleyin, yeniden silahlandırın ve tekrar savaşa girin.

Küçük bir karakoldan her büyüklükteki bir kalabalığı yenebilecek zaptedilemez bir sığınağa kadar kalenizi konuşlandırın ve inşa edin.

Kara mayınlarından, geleneksel makineli tüfeklere ve aynı anda düzinelerce zombiyi kızartabilen Tesla kulelerine kadar düzinelerce savunma yapısı arasından seçim yapın.

Stratejinizi uyarlayın. Tuzaklara odaklanmak mı? Belki otonom kuleler? İyi yerleştirilmiş bir el bombası için geometri, zombileri sarmalıyor mu?

Her biri bir dalgada hayatta kaldıktan sonra kilidini açtığınız benzersiz bir yetenek ağacına sahip dört oynanabilir kahramandan birini kontrol edin.

Oyun tarzınıza uygun bir düzineden fazla birincil ve ikincil silahtan teçhizatınızı oluşturun.

Kanınız için elliden fazla farklı zombi türünü yok edin. Dikkat, bunlar sadece ısırmakla kalmaz, aynı zamanda silah da kullanır!


24.907
OYUN BİLGİLERİ 26 Temmuz 2022 23:44
Blood And Zombies

Tür: Aksiyon, FPS, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6.11 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 26 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?