Blockbuster Inc

0Blockbuster Inc indir - (Direkt indir)

Film stüdyonuzun dizginlerini elinize aldığınız ve sinema şöhretler listesine giden yolu açtığınız yeni nesil simülasyon oyunu Blockbuster Inc.’e hoş geldiniz. Çığır açan filmler yaratın, yeni nesil oyunculuk yeteneklerini geliştirin ve film endüstrisinde yeni bir çağ başlatın.

Kendi setlerinizi yaratın, filmlerinizi tasarlayın, oyuncuları seçin, kostümlerini seçin, kamera hareketlerine ve oyuncuların davranışlarına karar verin, bu son değil! Filmi çektikten sonra ses tasarımına, sahnelerin düzenine ve sfx’e karar verebilirsiniz!

İnşa et, süsle, yönet! Blockbuster Inc’de duvar kağıtlarından odaların boyutuna kadar stüdyonuzun nasıl görüneceğini siz seçersiniz. Çalışma saatlerini seçebilir, diğer stüdyolardan hisse satın alabilir, kredi alabilir, pazarlamaya karar verebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! İyi yönetimin sonu yoktur!

Yetenek keşfi bir sanattır ve sanatçı sizsiniz. Gelecek vaat eden aktörler arasındaki gizli mücevherleri ortaya çıkarın ve onları sektörün en parlak yıldızlarına dönüştürün. Ancak unutmayın, her yıldız benzersiz özellikler ve taleplerle birlikte gelir. Divaların ve pürüzsüz operatörlerin mizaçlarını ele almak, yönetimsel keskinliğinizi test edecektir.

Kırmızı halıya hakim olacak, övgüler kazanacak ve sinema tarihindeki yerinizi güvence altına alacak mısınız? Stüdyonuzun itibarını yönetin, stratejik kararlar alın ve ödüllü başarınızın tadını çıkarın.


Blockbuster Inc indir - (Direkt indir)

13.414
OYUN BİLGİLERİ 6 Haziran 2024 19:44
Blockbuster Inc

Tür: Oyun, Basit Eğlence, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 4 GB

Crack: RUNE

Tarih: 6 Haziran 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?