Bleak Sword DX

0Saf, heyecan verici ve fazlasıyla acımasız Bleak Sword DX, savaşçıları kompakt ve lanetli üç boyutlu maketten savaş alanlarının ortasına atarak sınayan bir karanlık fantastik aksiyon oyunudur.

PC için güncellenmiş olan Bleak Sword DX, zarif kontroller, üç yeni oyun modu, birçok oynanış iyileştirmesi ve görüntü geliştirmesiyle olumlu eleştiriler alan Apple Arcade sürümünü bir sonraki seviyeye taşıyor.

On iki gergin ve son derece atmosferik bölümde, azılı silahlar ve kuvvetli büyülerle bu kasvetli dünyadaki bin bir türlü korkunç yaratığı yenmeli ve efsanevi Bleak Sword’un lanetini kaldırmalısın.

Bu sarsıcı deneyim, meşhur ses tasarımcısı Joonas Turner’ın sunduğu seslerle, ödüllü besteci Jim Guthrie tarafından bestelendi.

VAHŞET DOLU YENİ BÖLÜMLER
DX sürümü, bütün orijinal Bleak Sword bölümlerine ek olarak yeni seviye ve düşman tasarımları bulunduran üç DLC bölümü içerir.

TAHMİN EDİLEMEZ BİR MACERA
Yepyeni rastgele hikâye modu, seni orijinal oyunda olan seviye atlama veya boss sırasının değişebildiği yeniden düzenlenmiş bir haline atıyor.

DOKUNULMAZ
Yepyeni Boss Rush mücadelesinde oyundaki 12 boss ile tek can çubuğuyla peş peşe yüzleş. Yanlış adım atarsan bedelini ağır ödersin!

BİTMEK BİLMEZ SAVAŞLAR
Soğuk terler dökeceğin Arena modu seni gladyatör tarzında bir ölüm kalım savaşının ortasına atıyor. Giderek zorlaşan düşmanlara karşı savaş ve bir Bleak Sword efsanesi ol.


8.716
OYUN BİLGİLERİ 9 Haziran 2023 15:34
Bleak Sword DX

Tür: Aksiyon, Dövüş, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 176.24 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 8 Haziran 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?