Bleak Faith Forsaken

4Bleak Faith Forsaken indir - (Direkt indir)

Bu uçsuz bucaksız, acımasız ve birbirine bağlı dünyada medeniyetin son kalıntılarını keşfedin. Tarihinden geriye ne kaldığını öğrenin. Sürekli genişleyen Omnistructure’da medeniyet ceplerini keşfedin. Başka hiçbir şeye benzemeyen bir yolculukta kendinizi kaybedin.

Açık Dünya ve Keşif
Omnistructure’ı ilk kez keşfedin. Atmosfer açısından zengin ve tehlikelerle dolu, daha önce deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemeyen yeni bir dünyaya dalmaya hazır olun. Her yol size uygun değildir, bu yüzden Bleak Faith’te koşmaya, tırmanmaya, sıçramaya ve yükselmeye hazır olun.

Sert Dövüş Deneyimi
Savaş tehlikelidir ve sizi sınırlarınıza kadar zorlar. Konumlandırma, zamanlama ve kaynak yönetimi, her zaman aklınızda tutmanız gereken şeylerdir. Meydan okumayı bekleyin.

Epik Boss Dövüşleri
Eşsiz müziklerle unutulmaz patron dövüşlerine hazır olun. Patronlar tehlike seviyelerini daha da yükseltir ve Omnistructure’ın çeşitli sektörlerinde heyecan verici bir yolculuk sağlar.

RPG İlerlemesi ve Oyun Tarzı Çok Yönlülüğü
Bir sınıf seçin ve mükemmel oyun tarzınıza doğru ilerleyin. Ancak unutmayın, her seçim geri alınamaz, bu yüzden karakterinizi hangi yöne doğru yönlendireceğinize akıllıca karar verin.


Bleak Faith Forsaken indir - (Direkt indir)

42.095
OYUN BİLGİLERİ 10 Mart 2023 20:30
Bleak Faith Forsaken

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 7.9 GB

Crack: FLT

Tarih: 10 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?