Blazing Sails

3Blazing Sails indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

Farklı oyun modlarını keşfet!
Battle Royale Oyun Modumuz, bu tür için özgün bir yaklaşım sunuyor. Karada macera dolu bir öykü ile destansı deniz savaşlarının bu dinamik karışımının keyfini çıkar! Zafere ulaşmak için diğer tüm mürettebatları batır.

Yağmalamaktan sıkıldın mı? Hiç sorun değil! Yepyeni Fetih Oyun Modumuzla doğrudan aksiyonun içine dal. Kazanmak için korsanları bombala, gemileri batır ve adaları ele geçir!

Hem geminin hem de mürettebatın bir parçası
Korsanlığın aslında ekip çalışması gerektirdiği kimin aklına gelirdi ki? Kimsenin, ama öyle! Mürettebat üyelerinle düşmanları kuşatırken gemini yönlendirmen, onarman ve yeniden ikmal etmen gerekecek. Zafere ulaşmanın yolu iletişim ve iş birliğinden geçiyor!

Gemini seç!
Çeşitli gemi türleri, mürettebatına son derece farklı oyun tarzları sunar. Brigantine klasiktir, güçlü saldırılara ve ciddi bir ateş gücüne dayanabilen bir gövdeye sahiptir. Taarruz Gemisi daha küçük ve daha hızlıdır, burun buruna çarpışmalar için öne dönük bir topa sahiptir! Ve Bombardıman Gemisi, eşsiz havan topu ile uzun mesafelerden son derece güçlüdür.

Kendini çeşitli efsanevi korsan silahlarıyla donat
Yağmaladığın silahlara göre oyun tarzını değiştir. Güvenilir keskin nişancınla gözcü kulesine git ya da efsanevi hayat çalan Deniz Kılıcı ile bir düşman gemisine bin! Daha patlayıcı şeyleri mi seversin? Omuz topu veya balık fırlatıcıyı dene. Herkesin tarzı farklı!

Bir Korsan Yarat
Her gemi ve korsan birbirinden farklıdır! İşlemeli ceketler, yaldızlı gövdeler, altın korsan bacakları gibi kişiselleştirilebilir parçalar, giysiler ve aksesuarlar ile ganimetlerini sergile. Acayip havalı ve acayip hızlı olacaksın!

Nasıl oynanır:
1- Steam’i çalıştırınız.
2- Oyunu “Launch_BlazingSails.exe” üzerinden başlatınız.


Blazing Sails indir - (Direkt indir)

22.878
OYUN BİLGİLERİ 31 Aralık 2021 11:13
Blazing Sails

Tür: Erken Erişim, FPS, Macera, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.40 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 5 Kasım 2020

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?