BlazBlue Entropy Effect

1Aksiyon oyunlarında uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir ekip tarafından geliştirilen yepyeni bir aksiyon roguelite, dünyanın gördüğü en iyi 2D aksiyon savaş deneyimini sunmaya hazır!

Her karakterin kendine has özellikleri ve siz benzersiz kombolarınızı oluştururken seçebileceğiniz yüzlerce hamlesi vardır. Her savaşı benzersiz bir deneyim haline getiren Eski Sistem.

Sekiz unsuru (Yıldırım, Ateş, Buz, Bıçak, Zehir, Işık, Umbra ve Genel) ve Yakma, Donma gibi farklı “tepkiler” oluşturmak için kitinizle sinerji oluşturan 200’den fazla yükseltme seçerek stratejik düşünün ve Taktiklerinizi planlayın.

Kör, Felç… Yükseltmeleri akıllıca seçin ve kendi dövüş stilinizi özelleştirin!

İki klasik yandan kaydırmalı oyun stilinin birleşimini deneyimleyin: sanal alan düzeyinde ilerleme ve Metroidvania’dan ilham alan maceralar.

Sandbox tarzı seviyelerde çeşitli düşmanlarla savaşın ve sahneye özgü patronlarla yüzleşin. Prosedürel olarak oluşturulmuş geniş bir Metroidvania haritasında bir yolculuğa çıkın, gizli yasak bölgelere adım atın ve hikayenin doruk noktasını ortaya çıkarın.

Bu kurgusal yakın gelecekte, “ACE” olarak bilinen bir teknoloji, insanların sanal bir dünyaya girip farklı karakterler olarak savaşmalarını sağlıyor. Yine de sanal dünyada olup bitenlerin yavaş yavaş gerçekliklerini değiştirdiğini bilmiyorlar…

Fenomen Fragmanları gerçeği açığa çıkarabilir veya gizleyebilir… Onlara güvenecek misiniz?

Diyalog seçimleriniz hikayenin hangi yöne gideceğine karar verecek… Seçimi nasıl yapacaksınız?

Seçimlerinizi dikkatli yapın çünkü olaylarla dolu yolculuğunuzun sonunda sizi bambaşka noktalara götüreceklerdir.


7.692
OYUN BİLGİLERİ 16 Ağustos 2023 16:14
BlazBlue Entropy Effect

Tür: Aksiyon, Dövüş, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.74 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 16 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?