Blade Assault

1Blade Assault indir - (Direkt indir)

Yıkıcı Kızıl Taş Savaşı’ndan sonra, dünya üç bölgeye ayrılmıştır: mutantlar dış arazileri istila etti, insanların mutantlardan sığınmak için kaçtığı Yeraltı Şehri ve zengin ve güçlülerin dünyaya hükmettiği gökyüzü şehri Esperanza.

Undercity’nin direniş gücünün bir parçası olarak Esperanza’nın yozlaşmış ordusuna karşı savaşın. Güçlenerek ve güvenilir yoldaşlarınızla birlikte savaşarak yozlaşmışları adalete teslim edin.

Blade Assault, ıssız bir bilim kurgu dünyasında geçen güzel piksel sanatına sahip bir 2D aksiyon rogue-lite platform oyunudur. Oyun, sıkı, duyarlı kontroller ve bir dizi büyüleyici karakter içeriyor. Oynanabilir karakterler, düşmanlarına karşı savaşmak için kullandıkları çeşitli dönüştürülebilir silahlara sahiptir. Silahlar, oyun sırasında rastgele görünen farklı “Çekirdekler” ve “Dönüştürme Yükseltmeleri” ile daha da özelleştirilebilir.

Hızlı tempolu dövüş tatmin edici. Çeşitli beceriler kullanmak, atılarak düşman saldırılarından kaçmak, mermiler fırlatmak, düşman çetelerini kesmek. Saldırılarınız, seçtiğiniz “Çekirdekler”e ve koşmaya karar verdiğiniz yükseltmelere göre değişir.


Blade Assault indir - (Direkt indir)

10.936
OYUN BİLGİLERİ 27 Şubat 2022 22:40
Blade Assault

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 196.3 MB

Crack: DARKZER0

Tarih: 18 Ocak 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?