Blackout Protocol

0Blackout Protocol indir - (Direkt indir)

Blackout Protocol, 3 oyunculu işbirliği aksiyonu ile roguelite ilerleme sistemlerini birleştiren gergin, heyecan verici bir yukarıdan aşağıya nişancı oyunudur. S2P Corporation’ın Ajanları olarak göreviniz basit: Şu anda kendi ölümcül deneyleri tarafından istila edilen, genişleyen bir yeraltı araştırma üssü olan Bölüm 13’ün kalbine giden yolda savaşın.

Ajan arkadaşlarınıza göz kulak olmak, onların altısını korumaktan daha fazlası demektir. Bölüm 13’ün sıkışık koridorlarında dost ateşi sürekli bir tehlikedir. Oyun içi ses ve hızlı sohbeti kullanarak hedeflerinizi dikkatlice seçin ve konumlandırmayı koordine edin.

Fiziksel tehlike sadece başlangıçtır. Yüzünüzü koparmak isteyen dünya dışı dehşetlerle yolunuz kesişirken, Panik Göstergenize göz kulak olun veya savaşın ortasında kaçan bir ucube riskini alın. Ama unutmayın: canavarlar da paniğe kapılabilir. Durumları tersine çevirmek ve düşmanlarınızı alt etmek için ışık, ses ve psiyonik şimşek topları gibi araçları kullanın.

Bölüm 13’e her girdiğinizde, o koşu sırasında size avantaj sağlayan geçici geliştirmeler bulacaksınız. Ayrıca krediler, silah planları ve değerli veriler toplayacaksınız ve bunları tesis genelindeki güvenli odalarda kalıcı yükseltmelerle takas edebilirsiniz… eğer onlara ulaşabilirseniz.

Yolda ölün ve S2P’nin patentli Death Nullification System™ bilincinizi görevin başlangıcına kadar patlatarak tekrar tekrar denemenize izin verecek.

Çünkü S2P’de başarısızlık bir seçenek değildir. Gerçekten.


Blackout Protocol indir - (Direkt indir)

10.689
OYUN BİLGİLERİ 20 Temmuz 2023 19:28
Blackout Protocol

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.94 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 20 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?