Black Skylands

0Black Skylands indir - (Direkt indir)

Black Skylands, açık dünya, sanal alan, yukarıdan aşağıya nişancı ve aksiyon-macera oyunlarının unsurlarını birleştiren ilk steampunk deneyimidir.

Halkını işgalci Falcons ve Swarm’dan korumak için savaşan yetenekli ve yiğit bir genç mareşal olan Eva olarak olağanüstü bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın.

Kendi zeplininizin kontrolünü elinize alın ve uçsuz bucaksız gökyüzü dünyasında geniş bir yolculuğa çıkın.

Güçlü silahlar yapmak için kaynakları toplayın, geminizi yeni zirvelere yükseltin, eski sırları ortaya çıkarın ve geminizin yelkenleri altında heyecan verici savaşlara katılın.

Bilinmeyen gökyüzünün derinliklerinden korkunç bir tehdit beliriyor. Kara bulutların içindeki gizli gizemleri ortaya çıkarmak için yola çıkan Eva’nın yolculuğunu takip edin.
ÖZELLİKLER

Gökyüzünde ve karada savaşın. Hem hava hem de kara savaşında bir dizi yükseltilebilir silah kullanarak düşmanları fethedin.

Hava geminizi seçin. Manevra kabiliyeti yüksek bir sloop, geniş bir mavna veya ikisi arasındaki bir şey — oyun tarzınıza uyan hava gemisini seçin.

Güçlü yükseltmeler için kaynakları toplayın. İstilacı güçlere karşı yıkıcı ateş gücünü serbest bırakmak için silahlarınızı ve geminizi yükseltin.

Yüzen adaları savun. Aspya’nın yüzen adalarını özgürleştirin, toprağı eski haline getirin ve sakinleri gelecekteki tehditlere karşı koruyun.


Black Skylands indir - (Direkt indir)

6.465
OYUN BİLGİLERİ 16 Ağustos 2023 16:09
Black Skylands

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 687.36 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 15 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?