Black Geyser: Couriers of Darkness

0Black Geyser: Couriers of Darkness indir - (Direkt indir)

Savaş, salgın hastalık ve gizemli kaçırmalarla dolu bir ülkeyi keşfedin ve doğumunuzun gizli mirasını ortaya çıkarın. Davanız için güçlü müttefikler toplayın; büyü, gizlilik, gümüş bir dil veya kaba kuvvet yoluyla hedeflerinize ulaşın.

Küçük bir bağımsız ekip tarafından geliştirilen ve Baldur’s Gate ve Icewind Dale gibi cRPG klasiklerinden ilham alan Black Geyser , tümü genişleyen, benzersiz bir fantezi dünyasında geçen, duraklama, derin bilgi ve unutulmaz yoldaşlarla zorlu gerçek zamanlı taktik savaşlar sunuyor.

Karanlık tanrıların rüşvet ve açgözlülükten başka bir şey getirmediği bir dünya olan Yerengal’de geçiyor. İblis tanrısı Rothgor yüzyıllar boyunca ölümlü ırklara savaş açarak korku ve terör yaydı. Sonunda sürgün edilen Isilmerald ulusu bir barış ve refah dönemi yaşadı. Ancak hoşnutsuzluk bir kez daha alevlenmeye başladı ve başkent Isilbright ile zengin maden kasabası Deron-Guld arasında kanlı bir iç savaş hazırlanıyor.

Maceranıza katılmak için benzersiz karakterlerden oluşan bir ekiple karşılaşın ve işe alın. Her birinin kendi hikayesi, motivasyonları ve yetenekleri var: partinize kim yardım edecek?

Isilbright’a ve Deron-Guld’un gölgeli madenlerine seyahat edin veya Rillow’un pavyonlarını ortaya çıkarın. Black Geyser sizi benzersiz düşmanlar, garip yaratıklar ve hatta daha garip karakterlerle dolu zengin bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor.

5 oynanabilir ırk (Human, Dwarf, Elf, Feldegug and Rillow) ve 4 benzersiz sınıf grubundan (Priest, Outlaw, Warrior, and Wizard) 13 benzersiz sınıf arasından seçim yapın. Niteliklerinizi, portrenizi, becerilerinizi ve yeteneklerinizi özelleştirin.

Aksiyonu duraklatma ve gerektiğinde yeni emirler verme seçeneğiyle savaş oyununu gerçek zamanlı olarak izleyin. Partinizi çok çeşitli silahlar, zırhlar ve öğelerle özelleştirirken düzinelerce büyü ve beceri kullanarak savaş alanını kontrol edin.


Black Geyser: Couriers of Darkness indir - (Direkt indir)

16.210
OYUN BİLGİLERİ 17 Mart 2022 21:14
Black Geyser: Couriers of Darkness

Tür: Açık Dünya Oyunları, Bağımsız Yapımcı, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 19.9 GB

Crack: DOGE

Tarih: 17 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?