Bish Bash Bots

0Bish Bash Bots, rahatça oynanan dövüş aksiyonu dolu bir kule savunma stratejisi oyunudur. Dünyayı kurtarmak için dostlarınla yan yana/çevrim içi takımlar kur veya tek başına maceraya atıl.

Karikatürize bir bakış açısıyla ele alınmış uzak bir gelecekte, robotlar günlük hayatın ayrılmaz bir parçası hâline geldi. Ancak her şey, robotların görünürde hiçbir sebep olmaksızın arızalanıp tüm dünyanın teknolojisini çalmaya başlamasıyla değişti.

Bu kaosun ortasında, beklenmedik kahramanlardan oluşan intizamsız bir ekip, insanlığı kurtarmak için gönüllü olur. Kahramanlarımız kendilerine özel yetenekleri ile robotları sıfırlayıp dünyayı kurtarmak için büyük bir maceraya atılır. Yükseltilebilir kuleler inşa et, yeni aygıtların kilidini aç ve devasa çekiçlerle robotlara saldır.

Canlı ve renkli biyomlar aracılığıyla dünya çapında bir maceraya atıl. Robot sürülerine karşı savunma yapmak için strateji yaparak insanlığı kurtar!

Dinamik Düşmanlar
Dinamik olarak etkileşim kurabildiğin kalabalık robot sürüleri; oyuncular ve kuleler tarafından itilebilir, uzaklaştırılabilir ve ezilebilir.

Strateji ile Dövüşün Birleşimi
Rahatça oynanabilen bir kule savunma stratejisi oyunu ile tam teşekküllü dövüş aksiyonunun eşsiz bir karışımı. Devasa çekiçleri savur, rengarenk seviyelerde koşup zıpla ve gelen robot dalgasına karşı kulelerini en iyi nasıl kullanacağını keşfet.

Dostlarınla veya Tek Başına Oyna
Hem kooperatif çok oyunculu hem de tek oyunculu oynandığında eğlenceli olacak şekilde tasarlandı. 4 oyuncuya kadar çevrim içi veya yan yana takımını kur ve oyna. Ayrıca hem çevrim içi hem de yan yana oyunculardan oluşan bir kombinasyonla da takım kurarak birlikte oynamak mümkün.

Seviye Çeşitliliği
Rengarenk 32 farklı seviye ile bu gelecekteki dünyayı keşfet. Kulelerini aşırı ısıtan Volkandan oyuncuları yakalayan mutant bitkilerin olduğu Ormana kadar 8 biyomda benzersiz zorluklarla mücadele et.


4.530
OYUN BİLGİLERİ 20 Ekim 2023 12:48
Bish Bash Bots

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 19 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?