Birch Simulator

0Birch Simulator indir - (Direkt indir)

Modern oyunların kahramanları çok farklı olabilir. Cesur şövalyeler, parlak bilim adamları veya tüm dünyaları kurtaran süper kahramanlar.

Bu oyun size daha sıradışı bir deneyim sunuyor. Burada bir Huş ağacı olabilirsiniz. Evet, bu doğru. Siz en sıradan huş ağacısınız ve bu dünyadaki tek amacınız sadece var olmak. Deneme yok, acele yok, endişe ya da sorumluluk yok. Sizden hiçbir şey istenmiyor, sadece kuş seslerinin ve yeşil yapraklarınızı savuran rüzgârın tadını çıkarın.

Bir kış Sibirya ormanında, bir bataklıkta, kardeş huş ağaçlarının arasında bir huş ağacı korusunda ve diğer, hatta oldukça mantıksız yerlerde büyüyebilirsiniz. Olabileceğiniz en iyi huş ağacı olun.

Oynanış açısından, güzel manzaraya karşı huş ağaçlarını düşünmekle ilgili meditatif bir oyundur. Menüde bir huş ağacının yanı sıra konumlardan birini seçebilirsiniz: Dağlar, Bataklıklar, Kış Ormanı, Birch Grove veya Uzay. Konuma girdikten sonra, başlangıç pozisyonunda kalabilir veya gözlemlemek için en güzel yeri bulmak için huş ağacını hareket ettirebilirsiniz.


Birch Simulator indir - (Direkt indir)

26.556
OYUN BİLGİLERİ 4 Kasım 2023 12:31
Birch Simulator

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 4.82 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 2 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?