Binary Domain

92080 yılında geçen hikayede Dan Marshall ve R.U.S.T ekibi, kendi benliğine ve duygulara sahip, insanlardan ayırt edilemeyen robotları yarattığına inanılan bir numaralı şüphelinin peşinden bu tehlikeli ve karanlık şehre gönderilir. Bu robotların topluma karışması insan ırkı açısından son derece tehlikeli bir durumdur ve Cenova anlaşmasını, özelliklede 21. maddeyi tehdit etmektedir.

Zeki robotlarla yapacağınız heyecan dolu çatışmalarda taktiksel olarak düşünmeli, onları hayatta tutabilmek ve görevinizi başarıyla tamamlamak için ekibinizin güvenini kazanmalısınız.

Yeni ve Füturistik Tokyo: Tokyonun iki farklı yüzünü göreceksiniz. Varoşlaşmış ara sokaklar ve teknolojik olarak gelişmiş şehir merkezi.
Güven Mekanizması: Savaşın stresi altında, sonuçlarına katlanarak vereceğiniz zorlu kararlarla ekibinizi motive etmeli ve güvenlerini kazanmalısınız.
Bölgesel Zarar: Tamamen yok edilebilir ve yüksek ölçüde dirençli robotlar aldıkları zarara göre kendilerine adapte edeceğinden, her bir düşmanı analiz etmeli, zayıf yönlerine bulup onları etkili biçimde ortadan kaldırmalısınız.
Silah Modifikasyonları ve Yetenek Seçimleri: Bir çok farklı silahın yanı sıra size en çok fayda sağlayacak yeteneklerinize odaklanın, direncinizi, hızınızı ve isabet oranınızı arttırın.

Binary Domain Update 1-2 + Crack


71.391
OYUN BİLGİLERİ 29 Eylül 2013 12:34
Binary Domain

Tür: Aksiyon

Platform: PC

Boyut: 8.57 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 29-09-2013

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?