Big Farm Story

2Şehir hayatının gürültüsünden ve karmaşasından uzaklaşın ve size ait yaşayan ve nefes alan bir çiftliğe kaçın! Büyükbabanız size esrarengiz bir şekilde eski çiftliğini hediye ettiğinde, onu eski ihtişamına kavuşturmanın tam zamanı. Tarlalarınızı ekin, hasat edin ve bakımını yapın ve tüm hayvanlarınıza iyi bakın. Bu, hayallerinizin çiftliğini inşa etme şansınız! Doğa ve huzurla çevrili küçük bir köyü keşfedin. Her köşede yeni arkadaşlarla tanışın, onların benzersiz kişilikleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve kendi topluluğunuzu şekillendirin.

Büyükbabanızın çiftliğine vardığınızda, onu korkunç bir durumda buluyorsunuz. Binalar ufalanmış ve tarlalar büyümüş. Çiftlik terk edildi ve büyükbaban iz bırakmadan ortadan kayboldu.
Kollarınızı sıvayın ve sulama kabınızı kapın. Artık çiftçilik becerilerinizi geliştirme ve çocukluk hayallerinizin çiftliğini geri yükleme zamanınız. Büyükbabanızın izlerini arayın ve kendi hikayenizi yazma şansını yakalayın!

HAYAL ÇİFTLİĞİNİZİ KURUN
Hayallerinizi gerçeğe dönüştürün ve büyükbabanızın terk edilmiş çiftliğini eski ihtişamına kavuşturun. Organik sebzeleri hasat edin, kaynakları toplayın ve isteklerini ve hikayelerini takip ederken çiftlik komşularınızın kalplerine doğru yol alın.

KÖYLÜLERLE TANIŞIN
Yerel topluluğun sevilen bir üyesi olun. Tüm enerjik kişilikleri ve paylaşılacak heyecan verici hikayeleri ile tüm unutulmaz karakterlerle tanışın. Köylülerle yakın arkadaş olun – Benny, Sam ve tüm neşeli arkadaşları sizi bekliyor.

ÇİFTLİK MACERALARI
Olağanüstü çiftlik maceralarıyla dolu bir Big Farm hikayesini keşfedin. Meraklı olun ve hazineler ve keşiflerle dolu huzurlu bir dünyayı keşfedin. Nefes kesen manzara ve manzaraların tadını çıkarın. Kır çiçekleri toplayarak veya ormanda mantar toplayarak rahatlatıcı bir öğleden sonra geçirin.

BECERİ
Maceralarınızda size yardımcı olacak çeşitli becerilerle karakterinizin seviyesini yükseltin. Hikayeyi takip ederken çıkartmaları toplayın ve karakterinizin öğrenmesi gereken tercih ettiğiniz becerileri seçin. En iyi çiftçi mi olmak istiyorsun? Ya da en lezzetli kurabiyeleri pişirmek mi istiyorsunuz? Oyun tarzınıza bağlı olarak zanaat, çiftçilik veya diğer becerilerinizi artırıp artırmayacağınıza karar sizindir.

HAYVANLARINIZA BAKIN
Güzel çiftlik hayvanlarınıza iyi bakın ve tavuk, inek ve alpaka yetiştirin. Nadir türler bulmak için çiftlik hayvanları üretin ve her türden sevimli bebek hayvanlarını besleyip evcilleştirin. Küçük tavşanı kurtarın ve sadık arkadaşınız size biraz sevgi göstermek için her zaman orada olacak! Evcil hayvanınızı her yere götürün.

EVİNİZİ BİR EV YAPIN
Kendi tarzınızı bulun ve yaratıcı olun. Kişisel dokunuşunuzu uygulayın ve toplayıp aralarından seçim yapabileceğiniz heyecan verici bir dizi mobilya ve dekorasyonla kendi benzersiz çiftlik evinizi tasarlayın.


17.742
OYUN BİLGİLERİ 26 Haziran 2022 16:59
Big Farm Story

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 272.89 MB

Crack: P2P

Tarih: 2 Ağustos 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?