Big Earth

0BIG EARTH

Big Earth, zorlu bulmacalara ve çarpıcı görsellere sahip bir platform oyunudur.

Dr Kyle Seed ile birlikte bu küçücük dev maceraya atılın ve onun Dünya’yı kurtarma ve insanlığın geleceğini kurtarma yolculuğuna ilk elden tanık olun.

Doğa bize temel soruları dayatıyor ve Büyük Dünya tartışmayı mükemmelleştiriyor ve türler olarak bu dünyada hayatta kalmamızın esasen gezegenimizle ve onun kaynaklarıyla olan ilişkimize bağlı olduğunu hatırlatıyor.

GÖRSEL DENEYİM
Eşsiz bir görsel deneyime sahip bu fotoğrafik macerada, göz kamaştırıcı minik biyomlarda bilimsel kaynakları kurtarmak, doğayı ve güzelliğini cesur bilim insanının bakış açısından keşfetmek için Kyle Seed’i takip edin.

Doğa rezervlerinde yapılan 15.000’den fazla bitki, böcek ve gerçek hayvan resmiyle yeniden oluşturulmuş ortamları keşfedin.

DÜŞÜNMEK
Zamanın hızını değiştirin ve manzaranın tadını çıkarın.

Doğal hayatı ve tüm güzelliğini ağır çekimde seyredin. Big Earth, daha önce deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemeyen görsel bir deneyimdir.

BULMACALAR
Karmaşık bulmacaları, ormanlar, ormanlar ve kum tepeleri arasındaki yolculukta çeşitli zorlukları çözmek için gerekli düşünme, yaratıcılık ve becerileri yönlendirir.

Tohumlar ve enerji kapsülleri kullanarak zorlu bulmacaları çözün. Gezegenin kurtarılması için kullanılabilecek kaynakları arayın. Sizi normal boyuta geri getirecek ekipmanı bulun.


3.858
OYUN BİLGİLERİ 27 Haziran 2022 18:58
Big Earth

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun, Platform, Strateji

Platform: PC

Boyut: 10.60 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 23 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?