Big Ambitions

0Big Ambitions indir - (Direkt indir)

Bankadaki paran az ama hırsların büyük.

Amcandan alacağın az bir yardımla bir dairen ve ilk işin olacak. Ama sonra başarıyı yakalayıp New York’u istediğin gibi ele geçirmek sana kalmış.

Birden fazla küçük işletmeyi yavaş yavaş kur, bunları büyük şirketlere dönüştür ya da kendi benzersiz yolunu çiz: bu devasa işletme sanal alanında olasılıkların ucu bucağı yok. Şimdiye kadar böyle bir oyun oynamadığına eminiz!

Küçük bir daire ve toplu taşımadan lüks süitlere, hızlı arabalara ve özel tasarım mobilyalara geçiş yap. Paranı yatırım fonlarına ve taşınmazlara yatır. Bu süreçte ister başarılı ister başarısız ol, istersen de yeniden inşa et. Ama zirveye çıkarken kendine dikkat etmeyi, uyumayı ve mutlu kalmayı aklından çıkarma.

Kendi imparatorluğunu kurmak için gereken özelliklere sahip misin?

Sıfırdan başlayarak New York’un en önde gelen iş adamı ol. Bir iş kur, akıllıca çalış, işini geliştir ve hayatın tadını çıkar. Nasıl başarılı olmak istiyorsun? İşini ne kadar ileri taşıyabilirsin? Ne kadar süre ayakta kalmasını sağlayabilirsin?

Kendi hediyelik eşya dükkanını, süpermarketini, kafeni, hukuk büronu, giyim mağazanı, içki mağazanı, çiçekçi dükkanını veya istediğin başka bir işletmeyi aç. Başarının ne olduğuna sen karar ver. Bu tek bir dükkan, bir fast-food restoran zinciri veya devasa bir şirket olabilir ya da bir bodrum katında web sitesi geliştirerek milyonlar kazanabilirsin.

Kredi al, bina kirala, logo tasarla, mağazayı yenile, stok oluştur, paranı yönet, personel işe al ve altyapını oluştur. Kısa süre içinde limandan ürün ithal etmeye ve bunları bir depo ağı üzerinden dağıtmaya başlaman gerekebilir.

Daha büyük bir işletme, yöneticilerle olur. İşe; İK Yöneticisi, Lojistik Yöneticisi ve Satın Alma Görevlisi al. Hepsinin bir masa ve bilgisayara ihtiyacı olacak bu yüzden gösterişli bir genel merkez oluşturman gerekli.


Big Ambitions indir - (Direkt indir)

40.062
OYUN BİLGİLERİ 11 Mart 2023 17:07
Big Ambitions

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.68 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 10 Mart 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?