Bibots

0Bibots, bullet hell aksiyonuna odaklanan, kuşbaşı görünümlü bir shooter / rogue lite.

İki karakter arasında geçiş yap, canavarlarla dolu bölgeleri araştır ve temizle, yeni beceriler aç, karakterlerini özelleştir, öl, ders çıkar ve tekrar tekrar dünyayı kurtarmayı dene.

Crob kaşif Tayar ve dünyasının beklenmedik kurtarıcısı Takaful olarak oyna. Silahlarını seç, cesaretini topla ve baş kötünün planlarını engelle.

Tayar bu görevinde yalnız değil, bir Bibot tarafından seçilerek (aslında bir tanesine tesadüfen denk gelerek) bu kadim mekanik yaratıklardan birine dönüşme özelliği kazanmış durumda.

Her Bibot’un kendine ait farklı güçleri var, hepsini dene ve oynanış tarzına göre favorini belirle.

Öne Çıkan Özellikler

Rengârenk bir dünyayı keşfet
Keşfedilmeyi bekleyen bir dolu karakterin yanı sıra tehlikeli canavarların da cirit attığı bu renkli dünyadaki gizemli tapınaklarda maceralara atıl.

Dünya, her biri kendine has bir atmosfere sahip bölgelere ayrılmış durumda.

Bölgeler rastgele üretiliyor ve içerlerinde her oynanışta değişen el yapımı savaş odaları, hazineler, tüccarlar ve gizemler barındırıyor.

Doğal hayatı tehlikeye atan ve Takaful’u tehdit eden alçak düşmanlara karşı yuvanı koru.

Bibot’lar
Epik macerasında Tayar’la birlikte savaşacak bir Bibot seç, savaşlarda enerji biriktir ve bu mekanik varlıkların yıkım gücünü lehine kullan.

Her Bibot’un kendine has bir oynanış tarzı ve becerileri var, onları kullanarak en zorlu düşmanlarla savaşabilir veya kendini içinden çıkması imkânsız durumlardan kurtarabilirsin.

Bibot’ları kullanmayı öğren ve onlarda ustalaş! Aynı Bibot’la birlikte ne kadar uzun süre savaşırsan, onun Tayar’la olan sinerjisi o kadar artar ve böylece savaşa girmeden önce kişiselleştirebileceğin yeni saldırı çeşitleri açılır.


2.793
OYUN BİLGİLERİ 5 Ekim 2022 21:37
Bibots

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 850.48 MB

Crack: GOG

Tarih: 5 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?