Best Forklift Operator

0Süper Cilalı
Oyun beş ay boyunca Erken Erişim’deydi ve bu süre zarfında bir takım iyileştirmeler, işlevler ekledik ve yeni bir depo ve forkliftler yaptık. Dört büyük güncellemenin tümü

Kariyer Modu
Üç depoyu ziyaret edip depo sahalarını kontrol etmenize ve kazandığınız parayı forkliftinizi tamir etmek için kullanmanıza, yeni forkliftler satın almanıza ve en sevdiğiniz renge boyamanıza olanak tanıyan bir kariyer modunun keyfini çıkarın.

Arcade Modu Arcade Moduna
geçin ve hiç kimsenin olmadığı kadar eğlenin! Make a Mess modu sayesinde , yükleri sorunsuz bir şekilde yayabilir ve profesyonel bir forklift operatörünün tam tersi hareket edebilirsiniz.

Yüksek Tekrar Oynanabilirlik En İyi Forklift Operatörü ile eğlencenin hiç bitmemesi için rastgele yerlerde görünen yüklerle özel görevlerin kilidini açın

Best Forklift Operator , onsuz dünya ticaretinin ve lojistiğinin duracağı bir araç olan forklift kullanmayla ilgili benzersiz bir oyundur.

Bir forklift operatörünün zorluklarını istediğiniz gibi oynayarak yaşayabilirsiniz: bir gamepad , direksiyon simidi , bir fare ve klavye ile veya oyunu VR başlığında çalıştırarak .

Eğitimi alın ve zorluklara hazır olduğunuzu gösterin. Görevleri hızlı ve hassas bir şekilde tamamlayın, para kazanın ve depoların , sahaların, yükleme ve boşaltmanın kralı olun.

Sadece ekipmanınıza veya ürünlerinize zarar vermemeye dikkat edin, bu olursa cüzdanınız çabucak boşalır!

Oyun, forklift hayranlarının uzun zamandır beklediği sadık simülasyon ve eğlencenin bir kombinasyonunu içeriyor.

Bu, kendinizi ifade edebileceğiniz ve depoda büyük bir karmaşa yaratabileceğiniz Arcade modu ile kanıtlanmıştır – ve hepsinden iyisi, ceza yerine bunun için bir ödül alırsınız!


13.442
OYUN BİLGİLERİ 12 Ağustos 2022 16:02
Best Forklift Operator

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Platform, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 4.31 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 11 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?