Beneath The Deep

4Beneath The Deep indir - (Direkt indir)

Derinin Altında, bağımsız geliştiricilerden oluşan küçük bir ekip tarafından oluşturulan tek oyunculu bir bilim kurgu korku oyunudur.

Komadan uyandıktan sonra, kendinizi yıkık dökük bir hükümet tesisinde bulursunuz. Bu tesis, kendisini dış dünyadan korumak için okyanusun uçurumuna inşa edilmiştir.

Oyun, acımasız ve acımasız yaratıkların ek tehlikesi ile problem çözme ve keşif görevleriyle sizi şaşırtıyor. Hayatta kalmak her zaman insan doğasının kritik bir unsuru olmuştur, ancak yalnızca birkaçı bu oyunun sunduğu zorluklara göğüs gerebilir. Derinin Altında, korku ve bilim kurgu türlerindeki diğer çeşitli iyi bilinen oyunlardan ilham alıyor.

DERİNLİKLERİ KEŞFEDİN
Çok sayıda katman ve beklenmedik zorluklarla dolu, geniş ve heyecan verici tesiste keşif yolculuğuna çıkın.

STRATEJİK OLARAK OYNA
Her zorlu seviyedeki yolculuğunuzda size yardımcı olacak pratik araç ve gereçler üretme sanatına katılın. Gölgelerde pusuya yatmış olabilecek potansiyel düşmanları tespit etmek ve takip etmek için tesisin her yerine dağılmış teknolojik cihazlardan yararlanın.

Oynanış yaklaşımınız, nihayetinde usulüne uygun olarak ödüllendirilip ödüllendirilmediğinizi veya sonuçlarla karşılaşıp karşılaşmadığınızı belirleyecektir.

STRATEJİK OLARAK YAPIN
Oyun içindeki hain ve tehlikeli bölgelere girerken, hayatta kalma şansınızı artırmak ve size önemli bir avantaj sağlamak için özel olarak tasarlanmış, vazgeçilmez öğelerden oluşan geniş bir repertuarı titizlikle oluşturarak zanaat becerilerinizi tam potansiyeline kadar kullanmanız şiddetle tavsiye edilir.

Ortaya çıkabilecek en zorlu ve tehlikeli durumlar. Unutmayın, çok çeşitli temel araçlar yaratarak stratejik hazırlık, zorluklar karşısında zafer kazanmanın anahtarı olabilir.


Beneath The Deep indir - (Direkt indir)

9.192
OYUN BİLGİLERİ 2 Temmuz 2023 13:49
Beneath The Deep

Tür: Korku, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.28 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 1 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?