BELOW

2Macera azminizi Ada’nın rastgele oluşturulan yer altı labirentlerinde sınayın. Kurnaz vahşi yaratıklar, ölümcül tuzaklar ve arkanızdan sizi izleyen gölgemsi bir varlığın yer aldığı geniş ve birbirine bağlı yer altı dünyasını keşfedin. Derinliklerin tehlikelerine karşı hayatta kalın ve sırlarını açığa çıkarın veya bu yolda can verin.

BELOW, hayat, gizem ve ölüm dolu rastgele oluşturulmuş bir teraryumdur.

Keşfedin. Hayatta Kalın. Ortaya Çıkarın.

KEŞFEDİN
Tehlikeli ve dipsiz derinliklerden oluşan Ada’nın geniş yer altı dünyasını keşfedin. İçerisinde ölümcül canavarlar, tuzaklar ve tehlikeli ortamların yer aldığı rastgele oluşturulan labirentler boyunca kendi yolunuzu seçin. Yanlış atılan her adımda kalıcı ölüm sizi bekliyor; önünüzde size rehberlik edecek ipuçları bulunmuyor.

HAYATTA KALIN
Ölümün her köşede kol gezdiği BELOW’un Derinliklerinde, mağaraları keşfetmek büyük çaba gerektiriyor. Bitki örtüsü ve hayvan çeşitliliği ile yaşayan bir dünyada, hayat kurtaran ilaçlar ve kullanışlı hayatta kalma araçları yapmak için malzeme toplamanın ve hasat yapmanın pek çok yolu bulunuyor.

SIRADAKİ
Derinliklerde ne yatıyor? Cevabı sadece en cesur gezginler bulacak. Derinlikler sırlarla ve tehlikelerle dolu. BELOW, oyuncuların gizli bölgeleri keşfetmesi, saklı geçitleri bulması ve karanlıkta yatan derin gizemleri çözmesi fikrini benimseyen bir oyundur.

*İstek üzerine eklenmiştir.


31.373
OYUN BİLGİLERİ 22 Mayıs 2020 01:21
BELOW

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 3.1 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 14 Ara 2018

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?