Behind the Frame: The Finest Scenery

0Çerçevenin Arkasında, galeri sunumunun son parçasını bitirmenin eşiğinde olan hevesli bir sanatçı hakkında canlı, etkileşimli bir kurgu var.

Her hızda çalınabilecek rahatlatıcı, etkileyici bir deneyim. Göz kamaştırıcı renkler, elle canlandırılan güzel görseller ve akıcı, dinlemesi kolay bir film müziği ile dolu panoramik bir dünyaya dalın.

Tutkulu bir sanatçı olarak, resimlerinize hayat verecek eksik renkleri arayın – arada sırada sizi ayakta tutan kahve ve kahvaltı molalarını unutmayın. Görünenden daha fazlası var, çünkü her resmin anlatacak bir hikayesi var.

Behind the Frame, galeriye vereceği son eserini tamamlamak üzere olan hevesli bir sanatçıyı konu alan, canlı ve etkileşimli bir kurgudur.

İstenen tempoda oynanabilen, dinlendirici ve dokunaklı bir deneyim. Muhteşem renkler, el çizimiyle canlandırılan güzel görseller, sakin ve hafif oyun müzikleriyle dolu panoramik bir dünyaya dal.

Tutkulu bir sanatçı olarak resimlerini canlandıracak eksik renkleri bulmaya çalış ve kendini toparlamak için ara sıra kahve ve kahvaltı arası vermeyi unutma. Görünenden daha fazlasını barındıran her resmin anlatacağı bir hikâye bulunuyor.


6.426
OYUN BİLGİLERİ 12 Haziran 2022 14:36
Behind the Frame: The Finest Scenery

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 354.0 MB

Crack: REPACK

Tarih: 25 Ağustos 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?