Before The Last Hour

0Before The Last Hour indir - (Direkt indir)

Zaman artık yok, dünyanız bitmeden bir an önce sonsuz bir ıstırap içinde dondu. Sakinlerinin çoğunun Oblivion tarafından tüketildiği bu ıssız topraklarda uyanıyorsunuz. Anılarını ve kişiliklerini yavaş yavaş silen, onları boş kabuklara dönüştüren, sonsuza dek amaçsızca dolaşmaya mahkum olan bir ızdırap.

Bu dünyanın zorluklarını karşılamak ve bu kıyametin kaynağını bulmak ve belki de onu sona erdirmek size kalmış.

Dünyanın sonu ve unutulmuşluğun harap ettiği bu topraklardaki son maceracı sensin. Sürekliliği manipüle etmenizi sağlayan bir eldivenle, tüm dünyanıza nüfuz eden bir enerjiyle donanmış olarak, zamanın sonunun kökenini bulmalısınız. Before the Last Hour, rpg bileşenleri sunan bir roguelike.

Çorak toprakları keşfedin, her zamankinden daha güçlü ve destansı düşmanları yenin ve sonunda dünyanıza beklediği sonu verin.

Kendinizi keşfedin ve donatın – Eşsiz ve güçlü bir yapı oluşturmak için aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla benzersiz öğeyi bulun ve birleştirin. Maceralarınızı taze tutmak için 60’tan fazla farklı yeteneğe sahip benzersiz silahları yükseltin ve kullanın.

Kartlarınızı birleştirin – Daha güçlü efektler için size verilen kartları diğer kartlar ve öğelerle birlikte kullanın. 3 kartlı kombo sistemle, dönüşlerinizi en üst düzeye çıkarmak için harekete geçmeden önce düşünmeniz gerekecek.

Eşsiz canavarlarla savaşın – Efsanelerin eski canavarları tıpkı sizin gibi hayatta kalmaya çalışırken, hayatta kalmak için her savaş zorlu olacak. Geleneksel 2B’de benzersiz ve güzel animasyonlu yaratıklarla savaşın.

Mükemmel tekrar oynanabilirlik
Yeni öğelerin kilidini açmanıza, hediyelere başlamanıza ve zorluk seviyelerine sahip olmanızı sağlayan bir kodeks sistemi sayesinde, her tekrar, oyunlarınızı daha farklı ve şaşırtıcı hale getirmek için size birçok yenilik getirecek.


Before The Last Hour indir - (Direkt indir)

4.885
OYUN BİLGİLERİ 23 Mayıs 2022 12:10
Before The Last Hour

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.1 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 16 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?