Beer Factory

1Beer Factory – Prolog bir iş simülasyonu ve yönetim oyunudur. Meydan okumayı kabul et ve kendi bira fabrikanı,çalışanlarını, üretim hatlarını ve mal ithalat ve ihracatını yönet.

Yönetmek için lojistik
Üretim genellikle bir üretim hattı, bazı kaynaklar, depolama seçenekleri ve nakliye ihtiyacını gerektirir. Amacının bira üretmek olacağı Beer Factory – Prolog oyununda hammaddeleri ithal edip depolaman, rafine etmen, tanklarda mayalaman, birayı depolaman, şişelemen ve son olarakta müşteriye göndermen gerekecek.

Çalışanlarını işe al ve yönet
İşini geliştirmek istediğinde, günlük yaptiğın işlerde sana yardımcı olması için personel tutmaktan daha iyi bir şey olamaz. Fabrikandaki çalışanlar çoğu işin üstesinden gelebilir, ancak onlara ne yapacaklarını söylemek tamamen sana kalmış. Yaptıkları işlerdeki ilerlemeyi kontrol etmeyi unutma!

Gerçekçi bir ekonomi
Her eylemin bir maliyeti bulunmakta ve mali durumunu yönetmek sana kalmıştır. Beer Factory – Prolog’daki işe alımdan nakliyeye ve vergilere kadar tüm mali sistem gerçeğe olabildiğince yakın olacak şekilde tasarlandı.

Fabrikanı özelleştir ve yükselt
Bira yapmak için, her türlü makineye ihtiyacın var. Yeni makinelere yatırım yaptığında, ondan yararlanabilecek, geliştirebilecek ve daha fazlasını üretmek için maksimum potansiyelini kullanabileceksin! Ve sonra işini bir imparatorluğa dönüştürmek için fabrikanı genişletebilirsin!


34.771
OYUN BİLGİLERİ 11 Ocak 2024 03:45
Beer Factory

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 6.1 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 10 Ocak 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?