BEAUTIFUL DESOLATION

4DESOLATION, uzak gelecekte geçen bir 2D izometrik macera oyunudur. Kıyamet sonrası bir dünyayı keşfedin, bulmacaları çözün, yeni arkadaşlar ve güçlü düşmanlar edinin, çatışmalara arabuluculuk edin ve çevrenizdeki dünyanın sırlarını ortaya çıkarırken hayatınız için savaşın.

ÖZELLİKLER

Distopyan, kıyamet sonrası bir gelecekte öykü temelli bir macera.

Benzersiz bir tirbal punk estetiği ve 2D izometrik olarak oluşturulmuş ortamlar.

Bulmacalar ve klasik macera oynanışı.

Tuhaf yaratıklar, hayvanlar ve canlı karakterler sizleri bekliyor.

Zamanının ötesinde bir adam olan Mark, hem saygı duyulan hem de hor görülen çok gelişmiş teknolojiler tarafından hükmedilen yaygın bir fütüristik çağda kaybettiği erkek kardeşi Don’u arıyor.

Kimsesiz bir geçmişin yankıları ve eylemlerinizle yazılmayı bekleyen karanlık bir geleceğe bakışın izleri çevrenizde.

Yolculuğunuzu tamamladıktan uzun bir süre sonra bu toprakları şekillendirecek çok sayıda zorlu tercihle karşılaşmaya hazır olun.

Siz yeni keşifler yapar ve esin kaynağını Afrika’dan alan bu nefes kesici dünyada gezinirken bu dünyanın sakinleri size yardımcı olacak ve sizi engellemeye çalışacaklar.

Yerel liderler, şifacılar ve savaşçılarla yolunuzu açmak üzere anlaşın ya da kendinizi çok küçük boyutlu sürüler, devasa akrepler ve roketlerle donatılmış robotlara karşı savaşırken bulun.

Gelişen köylerden yıkılan şehirlere, taşlaşmış ormanlara ve kurumuş okyanus yataklarına kadar 2D izometrik çizimle çok güzel bir şekilde oluşturulmuş bu yeni tuhaf dünyada keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda arazi var.


34.979
OYUN BİLGİLERİ 24 Haziran 2022 19:31
BEAUTIFUL DESOLATION

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 9.29 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 26 Şubat 2020

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?