Beat Slayer

0Beat Slayer, eşi benzeri olmayan bir roguelite hack’n’slay oyunudur. Müzik sadece arka planda olmak yerine merkezde yer alıyor.
90’lardan ilham alan distopik bir Berlin’de robot ordularıyla savaşırken, baş belası bir müzik aşığı ve kurnaz bir tamirci olan Mia’ya katılın. Tek bir kural var:

Ritimle savaşın!
Yaptığınız her hareketin müziğin ritmine uyması gerekir. Bunu yapmazsanız bedelini ödersiniz. Düğme ezme yok, çılgınca giriş yok. Yalnızca akıcı ve becerikli bir oyun, farklı düşman dalgalarına ve heybetli patronlara karşı zafer kazanmanıza yol açacaktır!

Onlara hareketlerini göster!
Mia’nın çevik hareket setinden yararlanın ve hangi hamlenizi kullanmanız gerektiğine saniyeler içinde karar verin. Etkileşmek mi yoksa ayrılmak mı istiyorsunuz? Sürüş çubuğunuzu oluşturmak veya durum efektlerinizi yaymak için mi saldıracaksınız? Düşmanlarınızı duvarlara mı yoksa birbirlerine mi vuracaksınız? Seçim senin!

Kendi yönteminle öldür!
Her koşu farklı şekilde oynanır ve oyun tarzınızdan ve risklere karşı heyecanınızın yanı sıra başlangıç ​​silahınız, seçtiğiniz yükseltmeler ve büyüyen becerilerinizden etkilenir.

Berlin Tutumu
Robot kontrollü ve yozlaşmış bir Berlin’de gezinirken alışılmadık isyancı ekibinize güvenin. Müttefikleriniz silahlar, yükseltmeler ve değerli bilgiler konusunda yardımcı olurken, yer altı sığınaklarından yüksek çatılara kadar şehrin çeşitli yerlerini keşfedin.

Akışa kapılın!
Kulaklığınızı takın, ritimle senkronize olun ve “akış durumuna” girmek için aksiyona daha fazla dalın. Düşünmeyin ve sadece oynayın. Müziğin size rehberlik etmesine izin verin ve kendi yıkım senfoninizi her turda, her turda yaratın!


11.145
OYUN BİLGİLERİ 4 Nisan 2024 19:22
Beat Slayer

Tür: Oyun, Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera

Platform: PC

Boyut: 3.86 GB

Crack: RUNE

Tarih: 4 Nisan 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?