Battlefield 3

148Battlefield 3 indir - (Direkt indir)

Battlefield 3

Battlefield 3 (kısaca BF3), 25 Ekim 2011’de Kuzey Amerika’da, 28 Ekim 2011’de ise Avrupa ve tüm dünyada piyasaya sürülen, yapımcılığını Digital Illusions CE’nin, yayımcılığını ve dağıtıcılığını ise Electronic Arts’ın yaptığı video oyunu. Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için çıkmıştır. Battlefield serisinin 11. oyunudur.

Battlefield 3’ün tek oyunculu kısmı 2014 yılında geçmekte. Oyun çok oyunculu modun yanı sıra senaryo modunun kooperatif oynanış modunuda içeriyor. Kooperatif oynanış modu senaryodan bağımsız ve 2 kişiye destek vermekte. Bu modda özel haritalar ve görevler bulunuyor. Kooperatif oynanış modunda toplam 10 tane harita bulunuyor. Jetler ve yere yatma özelliği (prone), Battlefield 3 ile geri gelmekte. Battlefield 3’ün Limited Edition paketi Microsoft Windows ve konsollar için çıktı. Oyunun PC versiyonundaki çok oyunculu modu 64 oyuncuya kadar destek verirken konsol versiyonu ise en fazla 24 oyuncuya kadar destek verebilemekte. Bunun nedeni konsolların yeterli network performansına, cpu/gpu gücüne ve hafızasına sahip olmamasından kaynaklanıyor. Ayrıca oyunda bolca küfür bulunmaktadır. Bu da oyunun ESRB’de M olarak sınıflanmasına neden olmuştur.

Battlefield 3 için, önceki oyundan 2 kat daha büyük bir ekip çalıştı. Ayrıca Battlefield 3’de önceki oyuna nazaran her şey yıkılabilecek. Digital Illusions CE’nin yapımcılarından Patrick Bach’dan gelen açıklamaya göre oyun dedicated server desteği de içerecek. Digital Illusions CE’ın genel müdürü Karl Magnus Troddeson oyunun tek kişilik modunun 6-10 saat arası süreceğini açıkladı. Oyunun çok oyunculu kısmında sekiz tane mod bulunacak. Bunlar: Conquest, Conquest Large, Conquest Assault, Conquest Assault Large, Rush, Squad Rush, Squad Death Match ve Team Death Match. Oyunun Team Deathmatch modunda araçlar yer almayacak. Battlefield’in resmi blog sitesi BFBlog’dan yapılan açıklamaya göre oyunda sonradan açılabilecek silah sayısı Battlefield 2’ye göre 10 kat arttırıldı. Oyunun PC versiyonunu oynamak için Origin’e üye olmak zorunlu hale getirildi.
Oyun Autolog benzeri bir sistem olan Battlelog ile birlikte gelecek. Bu sistem ile birlikte arkadaş listesini düzenleme, sesli sohbet yapma, takım oluşturma ve diğer arkadaşlarımızın gelişimini izleyebileceğiz. Battlelog sistemi tamamen ücretsiz olarak sunulacak.
Battlefield 3’ün açık betası, Eylül ayında yapıldı. Betaya ilk katılan oyuncular ise Medal of Honor 2010’un Limited Edition paketini satın alanlar oldu.

Battlefield 3 Update 4


Battlefield 3 indir - (Direkt indir)

1.001.625
OYUN BİLGİLERİ 16 Şubat 2017 11:44
Battlefield 3

Tür: Aksiyon, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 13.50 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 24-10-2011

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?