Battle Cry of Freedom

1Battle Cry of Freedom indir - (Direkt indir)

Battle Cry of Freedom, 19. Yüzyıl Amerika’sında geçen acımasız gerçek zamanlı birinci ve üçüncü şahıs savaşını getiriyor ve oyunculara Amerikan İç Savaşı’nda Birlik veya Konfederasyon olarak yeniden savaşma fırsatı sunuyor.

Uzun menzilli yivli tüfekler ve yıkıcı toplardan süngü, bıçak ve kılıç gibi çeşitli ölümcül yakın dövüş araçlarına kadar geniş bir silah yelpazesini bir araya getiren oyuncular , kanlı günlerde Kuzey veya Güney için savaşmaya çalışacak ve günü kazanmaya çalışacaklar.

Komutan Savaşları
Yapay zeka kontrollü askerlerden oluşan bir bölüğün kontrolünü elinize alın ve adamlarınızı zafere taşıyın! Sunucu başına 800’e kadar Bot ile büyük savaşlarda savaşın . Komutan Savaşları, taktik kurnazlığınızı sergilemek için nihai oyun modudur.

Devasa Çok Oyunculu Savaşlarda Savaşın
Tamamen yok edilebilir ve gerçekçi bir İç Savaş muharebe ortamında, aynı savaş alanında aynı anda savaşan 500’e kadar oyuncuyla devasa çok oyunculu savaşlara katılın.

Sıradan bir piyade
Düşüşü’ne katılın, seçkin bir keskin nişancı alayının saflarına katılın veya ordudaki çeşitli rolleri keşfederken ve en sevdiğiniz birimleri denerken bir müzisyen olarak emirleri iletmeye yardımcı olun.

Topçu olarak servis yapın
Takımınızı arkadan destekleyin ve bir nişancı olarak düşman direncini paramparça edin. Heavy Artillery’e katılın ve 100pdr Parrott Rifle’ı kullanarak düşman tahkimatlarının üzerine yıkıcı bir etkiyle mermiler fırlatın.

Mühendis Kolordusunda
Uzman Asker olarak toplanın ve savunmalar inşa ederek, duba köprüleri inşa ederek ve mühimmat tedarik ederek ekibinizi destekleyin. Ya da bir Cerrah olarak ağır yaralanmış takım arkadaşlarının yaralarını sarmaya yardım et.

Geniş Silah Seçimi
Kendi oyun tarzınızı bulun! Smoothbores, Rifles, Pistols, Swords, Axes… 120’den fazla benzersiz silah , 70 farklı mühimmat ve 20 farklı Topçu parçası ile oyuncuların seçebileceği birçok seçenek var.

Bayonet’inizi tamir edin ve hücumu arayın. Mount&Blade: Warband gibi öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor oyunlardan ilham alan yönlü yakın dövüş sistemini kullanarak düşmanlarınızı alt edin.

NOT: Steamworkfix’i içerir.

1- Steam’i Başlatın

2- Oyunu “BCOF.exe” üzerinden çalıştırın

3- Keyifli oyunlar.


Battle Cry of Freedom indir - (Direkt indir)

36.287
OYUN BİLGİLERİ 14 Mayıs 2022 12:56
Battle Cry of Freedom

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, FPS, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 28.1 GB

Crack: 0xdeadc0de

Tarih: 1 Mart 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?