Barton Lynch Pro Surfing

1Barton Lynch Pro Surfing indir - (Direkt indir)

Barton Lynch Pro Surfing, sizi gezegenin en egzotik yerlerinde dünyanın en iyi sörfçüleriyle karşı karşıya getiren, gerçekçi bir spor oyunudur. Kapsamlı dünya turu, derinlemesine bir skor tablosu ve spor yorumlarını içerir veya serbest sörf yapmayı tercih ederseniz, boş zamanlarınızda geniş kumsallarda gezinebilirsiniz.

Son teknoloji grafikler, zorlu fizik ve güzel acımasız dalgalarla buluşuyor. Pompa kontrolü dalganın gücünü kullanır, böylece daha hızlı sörf yapabilir ve daha fazla hareketin kilidini açabilirsiniz. Daha fazla hız = daha fazla hareket! Pompalayın, o dudağı parçalayın, çok namlulu olun ve varil, zirve, sağa sola kırılan veya sadece köpük halinde parçalanan dalgalardan hava fırlatın.

Kendi karakterinizi beğeninize göre özelleştirin veya aralarında Yago Dora, Clay Marzo, Nathan Florence, Soli Bailey, Mahina Maeda, Vahine Fierro, Felicity Palmateer ve tabii ki efsanevi dünya şampiyonu, antrenör ve Profesyonel’in de bulunduğu günümüzün en iyi profesyonellerinden bazılarıyla oynayın. Sörf yorumcusu Barton Lynch.

DEVASA BİR KARİYER MODU
Tekli kariyerde veya çevrimiçi hayalet liderlik tabloları aracılığıyla dünya sıralamasını fethetmek için yola çıkın. Zirveye ulaşmak için paranızı, ekipmanınızı, sağlığınızı ve performansınızı yönetin. Tur, başka hiçbir şeye benzemeyen bir spor mücadelesidir, bu yüzden her şeyi dalgaların arasında bıraktığınızdan emin olun.

BİRÇOK OYUN MODU
Tur Modları, Serbest Sörf, Hileli Mücadeleler – Barton Lynch Pro Sörf, saatlerce süren meydan okuma ve tekrar oynanabilirlik sunar. Her konumda bir dizi aşamalı zorluk sunmak, dalgalarla ilgili becerilerinizi ve bilginizi geliştirmenize yardımcı olur, böylece gerçek zamanlı becerilerinizi alıp gerçek hayatta parçalamaya başlayabilirsiniz.

DÜNYA ŞAMPİYONLARI VE YERALTI AĞIR SIKLETLER
Turdaki Yago veya Soli gibi büyük isimlerle veya Nathan ve Clay gibi yeraltı yarışçılarıyla nasıl karşılaştırıldığınızı görün. Peki ya büyük dalga şarj cihazları Vahine, Mahina veya Felicity’yi ele almaya ne dersiniz? Barton Lynch Pro Surfing, cesaretinizi sınayabileceğiniz geniş bir sörfçü yelpazesine sahiptir.


Barton Lynch Pro Surfing indir - (Direkt indir)

15.845
OYUN BİLGİLERİ 17 Kasım 2023 21:15
Barton Lynch Pro Surfing

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 13.39 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 17 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?