Banishers Ghosts of New Eden

5Banishers Ghosts of New Eden indir - (Direkt indir)

1695’in Yeni Cenneti’nde yerleşimci toplulukları korkunç bir lanetle boğuşuyor. Banishers olarak onların hayatlarına adım atın, kötülüğün kaynağını araştırın, tüyler ürpertici gizemleri ortaya çıkarın, çeşitli manzaraları keşfedin ve kaderi sizin elinizde olan unutulmaz karakterlerle etkileşime geçin.

Banishers: Ghosts of New Eden, Life is Strange ve Vampyr gibi beğenilen oyunlarıyla tanınan ünlü stüdyo DON’T NOD tarafından hazırlanmış yepyeni bir oyundur. Sizi yaşam, ölüm, aşk ve fedakarlıklar arasında heyecan verici bir yolculuğa çıkaran samimi bir anlatıma sahip Aksiyon-RPG’ye kendinizi kaptırın.

Güçlü ritüeller yoluyla kötü niyetli bir laneti ortadan kaldırmak gibi göz korkutucu bir görevle görevlendirilmiş deneyimli ruh avcıları olan Red ve Antea adlı birkaç Banisher olarak oynayın. Yaşayanları hayaletlerin ve hayaletlerin tehdidinden koruyun ve karanlığın tükettiği bir dünyada bir umut ışığı olun.

Antea Duarte ve Red Mac Raith arasındaki yürek burkan aşk hikayesini deneyimleyin. Antea öldürülüp bir ruha dönüştüğünde kendinizi bir seçimle karşı karşıya bulursunuz.

Yeminini tutup onun ruhunu yükseltecek misin, yoksa onu geri getirme umuduyla yaşayanları mı feda edeceksin? Kararlarınız New Eden sakinlerinin kaderini şekillendirecek – ister yaşıyorlar ister ölü olsunlar ve yolculuğunuzun sonunu belirleyecek.

Yaşayanları SUÇLAYIN ve canlarını feda edin, eylemlerinden onları sorumlu tutun Ölenlerin ruhlarını sürgüne gönder , onları sonsuz acıya mahkum et

YÜKSELEN ruhlar, onları sonsuz kederden kurtarır ve onlara huzur verir


Banishers Ghosts of New Eden indir - (Direkt indir)

46.079
OYUN BİLGİLERİ 12 Şubat 2024 20:46
Banishers Ghosts of New Eden

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 51.53 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 12 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?