Bang-On Balls Chronicles

1Bang-On Balls Chronicles indir - (Direkt indir)

İtalyan tesisatçılar, mavi kirpiler ve vahşi bandikutlar gibi türün en iyilerinden ilham alan muhteşem, zıpır bir 3D platform ve dövüş oyunu! Destansı maceralarla ve kaosla dolu bir yolculuğa çıkan pervasız zıpır kahraman BOB olarak oyna.

Bir yandan keşfederken bir yandan paramparça edebileceğin, tıka basa dolu açık dünyalara dal! Düşmanları ve boss’ları alt et, heyecan verici zorlukların üstesinden gel ve birçok gizli sırrı ortaya çıkar. Diyarlar yoluna çıkan her şeyi kırıp dökerken istediğin hızda yapabileceğin aktivitelerle dolu.

Her biri benzersiz mekanikler, eşyalar ve düşmanlar içeren çok sayıdaki (ve biraz da doğruluktan uzak) tarihsel temalı açık dünyaların birinden diğerine zıpla. Vikingler’den Korsanlar Çağı’na, Feodal Japonya’dan Uzay Yarışı’na. Her dünyaya istediğin zaman girip çıkabilir ve ilerleyişine devam edebilirsin.

İster tek başına oyna, ister arkadaşlarınla. Tek oyunculu, bölünmüş ekranda 2 oyunculu ve çevrimiçi eşli oyunda 4 oyunculu seçenekler destekleniyor! Oyunlara gir çık, topladığın tüm eşya ve silahları yanında götür.

Karakterini özelleştirmek için silahlar, kalkanlar ve temalı eşyalar topla! Ücretli kozmetik DLC yok, karakterini özelleştirmek için oynarken topladığın eşyalarla yaratıcılığını konuştur.


Bang-On Balls Chronicles indir - (Direkt indir)

16.405
OYUN BİLGİLERİ 6 Ekim 2023 14:34
Bang-On Balls Chronicles

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.99 GB

Crack: RUNE

Tarih: 5 Ekim 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?