Bandle Tale A League of Legends Story

1Bandle Tale A League of Legends Story indir - (Direkt indir)

Küçük bir Yordle, devasa bir sorun.

Mezarlık Bekçisi’ni getiren stüdyo Lazy Bear’dan Bandle Tale: A League of Legends Story™ geliyor. Tüylü ve eğlenceyi seven yordle’ların evi olan Bandle City’nin büyülü dünyasında geçen bu keyifli işçilik RPG’sine katılın.

Rahat ama izole bir ada olan ve örgüyle ilgili her şeye takıntılı olan Yarnville’de yaşayan utangaç bir yordle’sınız. 101 yıllık çıraklığınız sona erdiğinde, Bandle Şehri’nin geri kalanını birbirine bağlayan portalların ötesinde ne olduğunu görmekten başka bir şey istemezsiniz. Ancak katıldığınız bir parti korkunç bir şekilde ters gittiğinde portallar çöker ve her şey kaosa sürüklenir!

Eşsiz örgü büyünüz ve sarsılmaz ruhunuzla yeni arkadaşlarınızın yardımını alın, portalları onarın ve Bandle Şehri’ni bir kez daha bir araya getirin!

BANDLEWOOD’LARIN ÖTESİNDE
Bandle Tale’de, bandlewood’ların ötesindeki hayata daha önce hiç görülmemiş bir bakış deneyimi yaşayın. Beş unutulmaz yeni ada arasında dolaşırken meraklı yaratıklarla karşılaşın, imkansız el sanatları yapmak için malzemeler toplayın ve büyülü portalları uyandırın.

PARTİ BAŞLIYOR, BANDLE ŞEHRİ!
Bandle City’de iyi bir yaşam tek bir şeye bağlıdır: pancar çorbası! Durun, hayır, eğleniyorum! Yordle dostlarınızın mutlu ve eğlenmesini sağlamak için festivaller düzenleyin. Yeşil parmağınızı geliştirin ve misafirleriniz için tarladan sofraya yemekler pişirin ya da mühendislik becerilerinizi geliştirin ve onları memnun edecek aletler yapın.

ŞAMPİYONLARLA TANIŞ
Çevrenizdeki gizemleri çözerken ve topluluğunuzu her seferinde sihirli bir dikişle onarırken renkli karakterlerle arkadaş olun ve League of Legends Şampiyonlarını müttefikleriniz yapın.


Bandle Tale A League of Legends Story indir - (Direkt indir)

8.424
OYUN BİLGİLERİ 21 Şubat 2024 22:53
Bandle Tale A League of Legends Story

Tür: Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 780.03 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 21 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?