Ballads of Hongye

1Ballads of Hongye indir - (Direkt indir)

“Ballads of Hongye”, antik doğu mimarisinin sanatını sergilemek için yenilikçi oynanış ile inşaat stratejisini birleştiren bir şehir kurma oyunudur.

Hongye, İmparator tarafından uzun süredir görmezden geliniyor ve siz onu canlandırmakla görevlendirildiniz!

Kârı ve istikrarlı büyümeyi güvence altına almak, Hongye’yi canlandırmanın anahtarıdır.

Yaptığınız her seçim, kaderinize ve yönettiğiniz ülkeye katkıda bulunacaktır. Küçük, saliselik bir karar tamamen beklenmedik bir olayla sonuçlanabilir.

Doğal ve kentsel afetlerle mücadele ederken, meclisin isteklerine uymalı, danışmanlarınızı yönetmeli, halkınıza liderlik etmeli ve topraklarınızı zenginleştirmek için sürekli beslemeli ve değerlendirmelisiniz.

Endüstriyel zincirlerden yararlanın, danışmanlarınızı kullanın, yatırımlarınıza karar verin ve zafere giden yolu inşa edin.

İnsanlarınızı mutlu edin, hazineniz dolu ve şehirleriniz güvende olsun, çünkü değerlendirme konseyi yaptığınız her şey için sizi mutlaka derecelendirecektir!

Ancak Hongye’yi geliştirirken size karşı çalışan bir güç olduğunu ve her şeyin göründüğü gibi olmadığını fark edebilirsiniz.

Komploya derin bir dalış yapabilir ve kendiniz ve halkınız için gerçeği bulabilirsiniz.

Hongye’yi canlandırmak için neleri feda edeceksin? Korkutucu bir lider mi olacaksınız yoksa sevgi ve hayranlıkla mı saygı duyulacaksınız? Seçim ve sahne sizin!


Ballads of Hongye indir - (Direkt indir)

22.748
OYUN BİLGİLERİ 15 Kasım 2022 20:15
Ballads of Hongye

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 23.18 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 15 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?