Baldur’s Gate 3

5Partinizi toplayın ve kardeşlik, ihanet, fedakârlık, hayatta kalma ve mutlak güç arzusu ile dolu bir hikâye için Unutulmuş Diyarlar’a dönün.

Beyninize yerleştirilmiş bir zihinyüzen parazitinden kaynaklanan gizemli güçler içinizde uyanıyor. Direnin ve karanlığı karanlığa karşı kullanın veya yozlaşmayı kabul edip kötülüğün zirvesine ulaşın.

Divinity: Original Sin 2’nin yaratıcılarından Zindanlar ve Ejderhalar dünyasında geçen yeni nesil bir RYO geliyor.

Zindanlar ve Ejderhalar Oyuncunun El Kitabı’ndaki 12 sınıf ve 11 ırktan birer tanesini seçip kendi kimliğinizi yaratın ya da çok iyi hazırlanmış bir geçmişe sahip Başlangıç karakterlerinden biriyle oynayın. Ya da kendi mekaniklerine ve hikâyesine sahip, tamamıyla özelleştirilebilir bir karakter olan Kara Dürtü ile oynayıp içinizdeki yozlaşmayla mücadele edin.

Kimi seçerseniz seçin Unutulmuş Diyarlar’da ve ötesinde macera, yağma, savaş ve aşkla dolu bir yolda yürüyeceksiniz. Partinizi toplayın. Dört kişiye kadar oynayabileceğiniz çevirim içi maceranın tadını çıkarın.

Kaçırılmışsın, enfekte olmuşsun ve kayıpsın. Bir canavara dönüşüyorsun ama içindeki yozlaşma büyürken gücün de büyüyor. Bu güç, hayatta kalmanı sağlayabilir ama bunun bir bedeli olacaktır. En büyük kuvvetin ise yeteneklerin değil, parti arkadaşlarınla aranda kurduğun güven bağıdır. Şeytanlarla, ilahlarla ve diğer kötücül güçlerle kendini bir çatışmada buluyorsun ve Unutulmuş Diyarlar’ın kaderine sen karar vereceksin.

Yeni Divinity 4.0 motoruyla yaratılan Baldur’s Gate 3, size eşi benzeri görülmemiş bir keşif ve deney özgürlüğü ile karakterlerle, tehlikelerle ve aldatmacalarla dolu heyecan verici bir dünyayla etkileşime geçmenize olanak tanıyor. Muhteşem bir sinematik anlatımla kendinizi karakterinize daha yakın hissedeceksiniz.

Gölgelanetli ormanlardan ve Karanlıkaltı’nın büyülü mağaralarından kaotik Baldur Geçidi şehrine kadar aldığınız aksiyonlar maceranızı belirlese de kaderinizi belirleyecek olan seçimleriniz olacak; hafızalardan silinmeyeceksiniz.


53.831
OYUN BİLGİLERİ 27 Şubat 2024 20:36
Baldur’s Gate 3

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Oyun, RPG, Strateji, Türkçe Oyunlar, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 141 GB

Crack: v4.1.1.4905117

Tarih: 3 Ağustos 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?