Back to the Dawn

1Şafağa Dönüş’te, karanlık bir komplonun ortasında kalan ve top oynamadığı için maksimum güvenlikli bir hapishaneye atılan bir muhabiri canlandırıyorsunuz. Aklınızı toplayın ve bu düşmanca ortamda nasıl hayatta kalacağınızı öğrenin. Hapishanenin her santimini keşfedin ve bulduğunuz tüm zayıflıklardan yararlanın. Mahkum arkadaşlarınızla arkadaş (veya düşman) olun ve onların yardımıyla hapishaneden firar edin. Kurtardığınız sadece sizin hayatınız değil, tüm şehir!

Hayatta kalmaya ve hapishaneden kaçmaya çalışan çerçeveli bir gazeteci rolünü oynuyorsunuz. Dışarıdaki avukat arkadaşınızla birlikte çalışarak kendinizi ve şehri büyük tehlikelerden kurtarmak için delil toplamalısınız.

Yapacak çok şeyi ve keşfedilecek pek çok yeri olan muazzam bir hapishane, ancak kurallara uyduğunuzdan emin olun veya en azından yakalanmamaya çalışın! Yeni ortamınızı keşfederken her türlü zorlukla karşılaşacaksınız. Ama örnek bir mahkum olup sadece başınızı öne eğmeye mi çalışacaksınız, yoksa arkanızda kaos ve yıkımdan oluşan bir iz mi bırakacaksınız? Her şey sana bağlı.

Hapishanenizde her birinin anlatacak ilginç hikayeleri olan renkli bir mahkûm arkadaşı var. Onları ya arkadaşınız yapabilir ya da kavga edebilir, zorbalık yapabilir ve onları soyup boyun eğdirebilirsiniz. Bir çetenin parçası mı yoksa herkesin etrafında manevra yapan kurnaz bir yalnız kurt mu olmak istediğinize de karar verin. Zor ama hey, hapistesin!


9.813
OYUN BİLGİLERİ 4 Kasım 2023 12:53
Back to the Dawn

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 587.21 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 3 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?