Back Then

0Hepimiz demansın gölgesine düşme korkusuyla yaşıyoruz. Unutmanın nihai korkusu. Geçmişimizi hatırlayamama korkusu bizi buraya getirdi. Kim olduğumuzu unuttuğumuz zaman kime dönüşürüz?

Back Then, Alzheimer hastalığı teşhisi konmuş yaşlı bir yazar olan Thomas Eilian’ın zihninde geçen birinci şahıs anlatımlı bir oyun yolculuğudur . Birinci şahıs bakış açısıyla sunulan oyun hikaye odaklıdır ve ağırlıklı olarak etkileşimlere, bulmacalara ve dedektif keşiflerine odaklanmıştır.

Tekerlekli sandalyede mahsur kalan oyuncular kendilerini bir evde kaybolmuş halde buluyor; yeni odaların, koleksiyon öğelerinin, hedeflerin ve bulmacaların kilidini açarak Thomas ve ailesi hakkında daha fazlasını keşfediyorlar.

Hem oyuncu hem de Thomas birlikte, Thomas ve ailesinin monologlarını dinleyerek, kendi mücadelelerini ve mevcut duruma ilişkin perspektiflerini detaylandırarak kim olduklarını keşfetmeye çalışırlar. Oyuncular yılın dört mevsimi boyunca Ev ve Rüya Gibi Diziler arasında gidip gelirken Thomas hayatının ne anlama geldiğini çözmeye çalışıyor.

Back Then, alışılmadık ve yeni hikaye açısından zengin deneyimler arayan insanlara yönelik bir oyundur. Oyunculara şiirsel ve duygusal bir hikaye sunmak için oyunun atmosferine, film müziğine ve anlatımlı araştırmaya vurgu yaparak daha genel bir izleyici kitlesine hitap ediyor.


8.886
OYUN BİLGİLERİ 11 Aralık 2023 21:05
Back Then

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.96 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 8 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?