Axon TD Uprising Tower Defense

0Axon TD Uprising Tower Defense indir - (Direkt indir)

Axon TD, Mazing Tower Defenses’e yeni bir strateji katmanı ekliyor. Tipik olarak, düşmanları engellemek ve yolu uzatmak için yola kuleler inşa edersiniz. Peki ya harita düzeninin kontrolünü elinize alıp doğrudan genişletebilseydiniz? Axon TD’de size bir fırça verilir ve harita sizin tuvalinizdir!

Değişen Bir Savaş Alanı
Oyunun adı harita manipülasyonu. Daha uzun yollar yapmak ve daha fazla kuleyi desteklemek için karoları yerleştirin. Döşemeler ayrıca haritanın etrafına dağılmış çeşitli adalar arasında köprü kurabilir; bunlar labirent için yepyeni parçalar sağlar. Çeşitli haritalarda yeni bir varış noktası bile yerleştirebilirsiniz!

En güçlü olanın hayatta kalması
Rastgele haritalar, kuleler ve teknolojilerle karşılaşacağınız bir roguelite modu. Hızla genişleyen bir harita alanına uyum sağlayın ve hızlandırılmış kule teknolojisi ilerlemesinden yararlanın. Hayatta kalmak size küresel liderlik tablosunda bir yer kazandırır.

Arkadaşlarını getir
Çevrimiçi işbirliği, 4 oyuncuya kadar destekler. 2, 3 ve 4 oyuncu için tasarlanmış haritalarla fethetmek ve kendinizinkini yapmak için çok çeşitli savaş alanları bulacaksınız. Küresel bir liderlik tablosu, diğer takımlarla nasıl karşılaştırıldığınızı görmenizi sağlar. Takımınız zirveye çıkacak mı?

Hikaye Odaklı Kampanya
Rutin bir görevde savunma yüklenicisi olarak oynuyorsunuz. Vardığınızda, geminiz vurulur ve Axons adlı robotik bir güç tarafından saldırıya uğrarsınız. Gezegenden çıkmanın tek yolu savaşmak. Düşman yığınlarına karşı kuleler inşa edin, teknoloji yükseltme ağacında ilerleyin ve destansı patronları yenin! Devam eden savaşın ardındaki gerçeği bile öğrenebilirsiniz…


Axon TD Uprising Tower Defense indir - (Direkt indir)

6.632
OYUN BİLGİLERİ 8 Ağustos 2023 14:43
Axon TD Uprising Tower Defense

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.36 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 2 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?