Avernus

0Uzun zamandır unutulmuş bir tanrının eski bir mezarı saldırı altında. Kapıları açık, mühürleri kırılmış ve işgalci lejyona direnecek kimse kalmamış.

İç çekirdeğe ulaşmaları ve zorlu hırslarını gerçekleştirmeleri sadece an meselesidir.

Son, umutsuz bir eylem olarak, gömülü tanrı son bir kez kıpırdanarak kalan gücünü, artık etrafı saran karanlıkta savaşması ve yaratıcısını kurtarması gereken tek bir savaşçıya verir.

Avernus, düşmanca bir mezarın giderek daha tehlikeli, labirente benzeyen koridorlarına göğüs germesi gereken, ölü bir tanrının son kıvılcımıyla güçlendirilmiş, canlandırılmış bir muhafızın kontrolünü elinize aldığınız zorlu bir aksiyon-macera oyunudur.

LABİRENT’E MEYDAN OKU
Lejyonu ileriye götüren ve işgale son veren ustaları bulmak size kalmış.

Bu tehlikeli yolculukta hayatta kalmak için oyunun hızlı tempolu ve zorlu mücadelesinde ustalaşmalı, labirentin yollarını öğrenmeli, muazzam patron canavarları yok etmeli ve onların oyunu değiştiren yeteneklerini miras almalısınız.

GEÇMİŞİ ORTAYA ÇIKAR
Mezarın derinliklerine indikçe ve düşmanlarınızın kalıntılarından güçlendikçe, evrenin kaderi hakkındaki yeni gerçekler çözülmeye başlar.

Kadim tanrıların yok olmasına neyin sebep olduğunu ve geçmiş hatalarının ölümle bile onları nasıl hâlâ rahatsız ettiğini öğrenin.


7.457
OYUN BİLGİLERİ 21 Ocak 2023 14:47
Avernus

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 13.22 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 20 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?