Autonauts

0Autonauts Tam Otomatik iniş yaptı!

Autonauts için ücretsiz içerik güncellemesi şu anda mevcut ve şunları içeriyor:

Yerleşim Modu – Oyuncuları yalnızca 300 Bot ile bir Metropolis inşa etmeye zorlayan yepyeni bir mod! Oyuncuların talep ettiği şekilde sayısız yeni Bot komut dosyası yazma yeteneği ve geliştirme güncellemesi!

Yeni geliştirilmiş Bot Veritabanı ile Botlar arasında kod paylaşmanın hızlı bir yolu! Üretimi güçlendirmeye yardımcı olmak için yükseltilmiş depolama taşıyıcıları!

Her Robottan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak özel İşaretler Sekmesi! Bütün bunlar ve çok daha fazlası!

Otomasyonun gücüyle dünyaları harekete geçirmek tek amacı ile ıssız gezegenleri kolonileştirerek evreni dolaşın.

Uzay geminizden yeni çıkmış, sopa ve taş toplamalı ve kolonizasyon çabalarınıza başlamalısınız.

Taslaklardan ilkel işçilik öğeleri oluşturun ve çabalarınıza yardımcı olması için yavaş yavaş birkaç işçi robotu oluşturun. Yapay zekalarını görsel bir programlama dili ile öğretin ve şekillendirin, ardından koloninizi oluşturmaya başlamalarını söyleyin.

Şekillendirdiğiniz bir gezegen, emrinizi yerine getirmekten mutluluk duyan işçi robotlarından oluşan bir medeniyete ev sahipliği yaparken hayret edin!

Sömürgecilerin yaratılmasıyla daha da genişleyin; hayatta kalmak için sizin yardımınıza ihtiyaç duyan varlıklar. Balık tutma, yemek pişirme, barınma ve terziliği tanıtarak işçi robotlarınızı daha da ileriye taşıyın ve sömürgecilerin bir aşkınlık durumuna geçmesine yardımcı olun.


9.232
OYUN BİLGİLERİ 27 Aralık 2022 19:06
Autonauts

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 407.73 MB

Crack: DOGE

Tarih: 17 Ekim 2019

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?