Autonauts vs Piratebots

0Haberler kötü! Korsan Botlar, Autonautları kaçırıp otomatikleştirilmiş yerleşimlerimizi ele geçiriyorlar! Sadece siz masumları kurtarabilir, yağmacıları püskürtebilir ve kaynakları yeniden ele geçirip kontrolü yeniden sağlayabilirsiniz! Bunu da sadece otomatikleştirmenin gücüyle yapabilirsiniz!

Autonaut Savunma Gücü’nün Kaptanısınız. Yakınlardaki bir gezegenden bir yardım çağrısı aldınız. Bir Korsan Bot istilası var! Gezegene indiğinizde Korsan Botların üs kampını yok edip çalışma kampını ve tüm endüstriyi ele geçirdiğini öğreniyorsunuz.

Kazanmak için gezegenin diğer ucunda sağlam bir şekilde korunan bir kalesi bulunan Space Pirate Boss – “The Dread Pirate Robot”u – yok etmeniz gerekiyor. Nihai çarpışmayla aranızda The Dread Pirate Robot’un güvendiği Boss Mates tarafından yönetilen yüzlerce Korsan Bot bulunuyor.

Masumları kurtarın. Yerleşimi yeniden inşa edin. Gezegeni yeniden ele geçirin.

ÖZELLİKLER:
Autonautlar… Otomatikleştirin
Bir çiftliği otomatikleştirerek altın kazanın ve savunma seferinize finansman sağlayın. Çalışkan İşçi Botları, zekanızı ve toplayabileceğiniz tüm doğal kaynakları kullanarak büyük bir yerleşim yeri kurmak için gereken tüm araçları ve makineleri yaratın. Bu arada istilaya gelen Korsan Botları yenmek için başarılı bir savunma seferi yönetin.

Yönetin, Kodlayın ve Fethedin
Savaşçı, Okçu ve Şövalye gibi sınıflar içeren Savunma Botlarından mangalar yaratın ve taktiksel savaş programlarını kullanarak Korsan Botları ve Başdüşmanları mağlup edin.
Bordalamak için gelenleri püskürtmeye hazırlanın!

Savunma Botu mangalarınızı yaratıp yönetin ve çılgın Long Bot Silver, şeytani Botbeard ve acımasız Botbarossa Başdüşmanları ile savaşın. Sonunda da Korkunç Korsan Robot’un girilmez Kalesi’ne topyekûn bir saldırı başlatın!

Yağmacı Korsan Botlar
Acımasız Korsan Bot yağmacıları düzenli bir şekilde büyüyen üssünüze saldırıp her yeri yağmalıyor ve ortalığı darmadağın ediyor. Devriyeler ayarlayın, aşılmaz savunma duvarları inşa edin ve silahlı kuleler kurarak yağmacı Korsan Botları durdurun.


5.398
OYUN BİLGİLERİ 28 Temmuz 2022 19:33
Autonauts vs Piratebots

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 468.65 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 28 Temmuz 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?