ATONE Heart of the Elder Tree

0Tanrılar Midgard’ı terk ettiler. Bir zamanlar efsanevi yaratıklar ve varlıklarla dolup taşan bu zengin diyar, şimdilerde bilinmeyen güçlerin elinde içten içe çürüyor.

Odin’in seçilmiş koruyucularının yerinde yeller esiyor. Onların yokluğunda, korumaya ant içtikleri kutsal Mürver Ağacı da kötülüklere maruz kalıyor. Artık geriye kalan tek umut kırıntısı, insanlığın son büyük liderinin kızı olan Estra.

Anlatının ciddi ölçüde ön planda olduğu Estra’nın Midgard yolculuğu, İskandinav mitolojisi, gizemli sürprizler ve birbirini etkileyen kararlarla dolu. Oyuncular çeşitli karakterlerle sohbet edecek ve Estra, ailesinin geçmişi ve diyara yayılan karanlık hakkında daha fazla şey öğrendikçe onun keşiflerini paylaşacaklar.

Estra’nın yolculuğu, alınması zor kararlar ve onu yoldan çıkarabilecek güvenilmez karakterlerle dolu.

Onun hikâyesi, oyuncunun gerçeği kurmacadan ayırt etme ve doğru ile yanlış arasında karar verme yeteneğiyle doğrudan bağlantılı olacak. Savaştan kaçın, yoldaşlarına yardım et, halkını kurtar ama Estra’nın tüm bunların sonuçlarına katlanacağını aklından çıkarma.

Yol boyunca, oyuncuların aydınlatıcı gizemleri, fantastik hünerleri ve gizli geçitleri ortaya çıkaran ve gittikçe zorlaşan bulmacaları çözmesi gerekecek.

Deneme yanılma yararlı olsa da sabır gerektirir. Bazı sorunlar birden fazla hataya müsaade etmez ve başarısızlık daima ihtimaller dâhilindedir. Yanlış karar verirsen, aradığın cevaplar elinde kaçabilir.

Şiddet her zaman çözüm olmasa da bıçak kemiğe dayandığında ATONE’un dövüşleri kılıç ve baltanın narin bir dansı gibidir. Dövüşler, ritim oyunu türünü ve Guitar Hero ve Dance Dance Revolution gibi oyunların mekaniklerini temel alır. Müzik bu oyunda çok önemli bir bileşendir ve her dövüşün kendi şarkısı vardır.

ATONE’un müzikleri ve ses tasarımı, synth ağırlıklı besteleri döneme özgü enstrümanların dijital olarak bozulmuş sesleriyle harmanlayan Avustralyalı sanatçı Luminist (a.k.a. James Shuar) tarafından yapıldı.


12.479
OYUN BİLGİLERİ 28 Ocak 2023 16:29
ATONE Heart of the Elder Tree

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.32 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 27 Ocak 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?