Atelier Marie Remake The Alchemist of Salburg

0Marie, Royal Academy of Magic’de (kısaca Academy) simya eğitimi alma çabalarında başarısız olmaktadır. Bir gün, özel bir mezuniyet sınavının bir bölümü olarak kendisine profesörü tarafından bir atölye verilir. Marie’nin mezun olabilmesi için profesörünü etkileyecek bir ögeyi tamamlaması gerekmektedir.

Ancak Marie önce simya becerilerini geliştirmeye çalışmalı, malzeme toplamalı ve maceracılar tutmak, tarif ve alet satın alabilmek için para kazanmalıdır… Tüm bunlara bir de üstlenmesi gereken sentezler, dövüşler ve görevler de eklenince, sınava hazır olmadan önce daha yapması gereken çok şey olduğu anlaşılıyor!

Nereden başlayacağınız size kalmış! Academy’den mezun olmak için çok çalışın, ama bunu yaparken eğlenmeyi de ihmal etmeyin.

Yenilenen Oyunun Özellikleri:
– Güncellenmiş grafikler! Marie ve arkadaşları son teknoloji ile hayat buldu!
Yenilenen yapımda karakter tasarımları ve aksiyon illüstrasyonları modernize edildi, 2D animasyonlar kullanıldı. Ayrıca, oyuncular haritada dolaşıp keşif yaparken sevimli mini karakterleri görmenin keyfine varabilmeleri için artık karakterlerin ve aşamaların 3D modelleri de mevcut.

– Atelier serisinin çıkış oyunu günümüze uyarlanarak, daha oynanabilir hale getirildi!
Orijinal versiyonun sadeliği ve esnekliği korunurken, oyunun özelliklerine yönelik öğretici bölüm ve navigasyon genişletilerek geliştirildi. Şehirde dolaşma ve sahada öge toplama yöntemleri de günümüz taleplerini karşılayacak şekilde değiştirilerek, yenilenen yapımın daha rahat ve kolay oynanabilir olması sağlandı.

– Oyun deneyimini daha da artırmak için yeni unsurlar eklendi!
Hem orijinal versiyonun fanları, hem de Atelier serisi ile yeni tanışanlar, yenilenen versiyona eklenen çok çeşitli yeni unsurları çok sevecekler. Daha rahat bir tempoda oynamanızı sağlayacak yeni Sınırsız Mod ve yeni karakterlerle etkileşimi sağlayacak yeni olayların eklenmesiyle “Atelier Marie” dünyasının keyfine sonuna kadar varabilirsiniz.


7.690
OYUN BİLGİLERİ 13 Temmuz 2023 14:34
Atelier Marie Remake The Alchemist of Salburg

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 18.12 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 13 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?