Atari 50 The Anniversary Celebration

1Kutlamaya katılın! Atari 50: Yıldönümü Kutlaması sizi 50 yıllık video oyunlarıyla etkileşimli bir yolculuğa çıkarıyor.

Atari 50’nin kalbinde, tarihi önemsiz şeyleri, dijital eserleri, 60 dakikadan fazla yeni röportajları, belgesel görüntüleri ve oynanabilir oyunları tek bir uyumlu deneyimde birleştiren Etkileşimli Zaman Çizelgeleri bulunur. Zaman Çizelgelerinde bir oyunla karşılaştığınızda, yerinizi kaybetmeden hemen oynayabilirsiniz.

100’den fazla oyundan oluşan devasa seçim yedi farklı platforma yayılıyor: Arcade, 2600, 5200, 7800, Atari 8-bit bilgisayarlar ve modern konsollarda ilk kez Atari Lynx ve Jaguar! Tempest 2000, Asteroids ve Yars’ Revenge gibi klasikleri oynayın veya daha derin kesimlere dalın.

Her oyunun arkasında, Atari’nin hikayeleri, şirkette neler olduğu ve oyunların yaratılmasına ve üzerinde çalıştıkları donanıma neler olduğu, hepsi orada bulunan insanlar tarafından anlatılır.

Ayrıca altı yeni oyun içerir:

Swordquest: AirWorld – Evet, doğru okudunuz: Yaklaşık 40 yıllık bir bekleyişin ardından Digital Eclipse ekibi, orijinal Swordquest yaratıcısı Tod Frye’ın tasarım konseptlerinden esinlenerek efsanevi Swordquest serisine yeni bir giriş yaptı. Gizemlerini ilk çözen ve sonunda görevi tamamlayan kim olacak?

Perili Evler – Atari 2600 için orijinal “hayatta kalma korku” oyunu, daha fazla ev, daha ürkütücü durumlar ve daha fazla kutu içeren modern bir 3D voksel tabanlı devam oyununa sahip.

VCTR-SCTR – Vektör oyun çağının bu karma kutlaması, Asteroids, Tempest ve diğer vektör tabanlı arcade klasiklerinden oynanışı tek ve sürekli bir mücadelede birleştirir.

Neo Breakout – Breakout ve Pong’un en iyi özelliklerini modern bir grafik stiliyle birleştiren inanılmaz ve bağımlılık yaratan iki oyunculu bir yarışma

Quadratank – Klasik Tank serisine 1978’den beri ilk yeni giriş, orijinal oyunların özelliklerini takım halinde veya herkes için ücretsiz modlarda dört oyunculu eğlenceyle birleştiriyor.

Yars’ Revenge Reimagined – Atari 2600 başyapıtı yepyeni bir görünüme kavuşuyor. İstediğiniz zaman orijinal ve modern grafikler arasında geçiş yapın!


20.675
OYUN BİLGİLERİ 13 Kasım 2022 12:53
Atari 50 The Anniversary Celebration

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Oyun

Platform: PC

Boyut: 11 GB

Crack: GOG

Tarih: 11 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?