Asylum Nightmares

0Asylum Nightmares indir - (Direkt indir)

Tımarhane Kabusları

“Asylum Nightmares” oyununda, deliliğin bilinmeyenle buluştuğu bir yer olan terk edilmiş bir akıl hastanesinde uyanıyorsunuz. Oraya nasıl geldiğinizi hatırlamıyorsunuz, tek amacınız belli: ne pahasına olursa olsun kaçmak. Ama yalnız değilsiniz. Kana susamış zombi sürüleri karanlık koridorlarda ve harap odalarda dolaşıyor.

Temel Özellikler:
– i]Tımarhane Keşfi[/i]: Bu akıl hastanesinin derinliklerindeki gizli sırları ortaya çıkarın. Her oda geçmişiniz ve buranın tarihi hakkında ipuçları sunuyor.
– Survival Arsenal: Kendinizi savunmak için tımarhanenin her yerine dağılmış silah ve mühimmatları toplayın. Sopa ve borulardan ateşli silahlara kadar, hayatta kalmak için ne bulursanız kullanmalısınız.

– Zombi Karşılaşmaları: Kendinizi zombi ordularıyla karşılaşmaya hazırlayın. Her karşılaşma bir meydan okuma ve savaş becerilerinizi geliştirmek için bir fırsattır.

– Sağlık Kitleri ve Kaynaklar: Hayatta kalmak çok önemli. Sağlığınızı ve enerjinizi korumak için sağlık kitleri ve diğer kaynakları toplayın.

– Bulmacalar ve Zorluklar: Bulmacaları çözmek yeni alanların kilidini açmanıza ve kaçış yollarını keşfetmenize yardımcı olacak.

– Sürükleyici Atmosfer: Ayrıntılı grafikler ve tüyler ürpertici bir film müziği sizi her köşesinde tehlikenin kol gezdiği bir dünyanın içine çekecek.

“Asylum Nightmares” sadece bir hayatta kalma oyunu değil. Karanlıkta bir yolculuk, yeteneklerinizin bir testi ve attığınız her adımda ortaya çıkan bir hikaye. Akıl hastanesinin sırlarını ortaya çıkarmaya ve hayatta kalmak için savaşmaya hazır mısınız?


Asylum Nightmares indir - (Direkt indir)

11.938
OYUN BİLGİLERİ 3 Temmuz 2024 13:21
Asylum Nightmares

Tür: Oyun, Aksiyon, FPS, Korku, Macera

Platform: PC

Boyut: 5.18 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 1 Temmuz 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?