Astronaut The Best

0Astronaut The Best indir - (Direkt indir)

Prosedürel olarak oluşturulmuş epizodik hikayelerde gezinin. Açgözlü magazin gazeteleri ve büyülü üst yönetimle yüzleşin.

Cephaneliğiniz eğitim, dalkavukça yaltaklanma, yalan söyleme ve büyücülük içeriyor. Tarih yazmak için onları kullanın ya da bir hendekte ölün.

Beş görev. Yüzlerce karar. Binlerce rekombinant astronot. Muhteşem bir şekilde başarısız olmanın milyonlarca yolu.

Astronotlarınızı Eğitin – Prosedürel olarak oluşturulmuş karakterleri toplayın, yeteneklerini güçlendirin ve gizli kişilik özelliklerini keşfedin. Astronotların seri katiller, yarı zamanlı korsanlar veya kraliyet ailesinin üyeleri olduğu ortaya çıkabilir.

Seçimlerinizin her işe alım ve başarı olasılıkları üzerinde bir etkisi vardır.

Öngörülemeyen Görevler – Prosedürel ve dallara ayrılan anlatı yapılarının bir karışımı sayesinde, hiçbir görev asla aynı değildir. Karakter, mizah ve geleceğini asla göremeyeceğiniz şaşırtmacalarla dolu her tekrarda olası tüm roguelite sonuçlarını keşfedin.

Cazibeli Ulus veya Başkası – Astronotlarınızı sansasyonel TV programlarında ve magazin dergilerinde ulus için gösteri yapmaya hazırlayın. Zafer kazanmak için çılgın denemelerde başarılı olun veya muhteşem bir şekilde başarısız olun ve ölümcül sonuçlarla yüzleşin.

Uzay Aracı Büyücülükle Buluşuyor – Ülkenin Baş Rahipleri sonuç talep ediyor ve iyi yerleştirilmiş bir büyü, tüm fark anlamına gelebilir.

Mistik ayinler gerçekleştirin, astronotlarınıza üstünlük sağlamak için doğaüstü tılsımlar kullanın ve hepsinin altında meta evreni kapsayan bir gizemi keşfedin.


Astronaut The Best indir - (Direkt indir)

3.641
OYUN BİLGİLERİ 16 Ağustos 2023 15:51
Astronaut The Best

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 544.67 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 15 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?