Asterigos Curse of the Stars

0Heyecan verici savaş karşılaşmaları, keşfedilecek yerlerle dolu birbirine bağlı haritalar ve her seçimin önemli olduğu sürükleyici bir hikaye içeren bu yüksek fantezi dünyasında uzun zamandır unutulmuş sırları ve gizli yolları keşfedin.

Kuzey Rüzgarı Lejyonu’ndan kayıp babasını kurtarmak için lanetli şehre bir yolculuğa çıkan cesur genç savaşçı Hilda olarak oynayın.

Daha hafif, dinamik bir dövüş sisteminin yanı sıra ruh benzeri oyunlardan ilham alan oyun öğeleri, size uyumlu bir zorluk ve keşif dengesi sağlayarak modern aksiyon RPG türüne yeni bir yorum getiriyor.

Klasik Yunan tasarımlarından ilham alan muhteşem Aphes şehrini keşfedin ve şehrin lanetinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarın.

Hareket halindeyken silahlarınızı birleştirin ve değiştirin . İki farklı türde silahı aynı anda donatın ve savaşta öngörülemez olun.

Ana hikayede ve yan görevlerde 60’tan fazla farklı düşmanla savaşın ve 22 patronla karşılaşın .

Aphes’in kaderine karar verin . Asterigos’ta verdiğiniz her karar önemlidir ve hikayeyi etkileyecektir.

100’den fazla koleksiyon bulun , sayısız yan görevi tamamlayın ve NewGame+ modunda kaderinizi şekillendirin.

Antik Roma ve klasik Yunan tasarımlarından ilham alan sihir ve harikalarla dolu bir şehir devleti olan Aphes’e hoş geldiniz.

Sislerle kaplı çarşı sokaklarından kasvetli lağımlara, şehrin kenar mahallelerindeki esrarengiz ormanlara, ışıltılı kristallerle dolu derin uçurumlara kadar, Aphes’in manzaraları güzellik ve tehlikelerle doludur.

Hareket halindeyken çeşitli menzilli ve yakın dövüş silahları arasından seçim yapın ve bunları dilediğiniz gibi birleştirin!

Yetenek sistemi, altı tamamen farklı silahtan ikisini seçerek dövüş stilinizi seçmenize ve genişletmenize olanak tanır: kılıç ve kalkan, çift bıçak, mızrak, çekiç, asa ve hatta sihirli bilezikler.

Düşmanlarınızı uzaktan yok etmek için sihirli bir asa kullanın veya onları yakın dövüşte ezmek için devasa bir savaş çekicine geçin.


19.178
OYUN BİLGİLERİ 7 Ekim 2022 21:51
Asterigos Curse of the Stars

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 9 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 11 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?