Assetto Corsa Competizione American Track

4Tüm büyük pist yarışları serilerini karşılamayı amaçlayan ilk ABD merkezli pist projesi 2010 yılında Austin’de (Teksas) başladı.

Devre, çok yüksek ortalama hızlarda sürülen bazı oldukça karmaşık bölümlere sahiptir. 5,5 kilometre uzunluğunda, inanılmaz derecede kısa bir sürede hız kazanmanın kolay olduğu düzlüklerle karışık çok etkileyici kısa frenleme bölgeleri getiren engebeli bir alanda yer alıyor.

Tüm büyük etkinliklerin satıldığı pist, tek bir yarış hafta sonunda 400.000 kişinin rekor katılımıyla yerel halkın kalbine yakın.

Hiç bir yarış pistinin bu kadar önemli olduğu ve adının bir şehre verildiği bir yer gördünüz mü? Indianapolis, “Speedway” adlı bir şehirde bulunduğu için böyle bir yer.

Pist, ilk var olan Brookland’den (İngiltere) sadece iki yıl sonra, 1909’da inşa edilmiş, tüm insanlıktaki en eski ikinci yarış pistidir.

Bu size Indiana’daki (ABD) bu yerin mirasında barındırdığı devasa motor sporları kültürü hakkında çok şey anlatmalıdır.

Buradaki her şey, motorlara, hıza, lastiklere ve bir yarış aracına bağlı her şeye olan tutku tarafından tamamen emilir. Indianapolis, yüksek hızlı yarışlar için olağanüstü bir yatış özelliğine sahip etkileyici oval bölümüyle çağlardan beri bilinmektedir.

Bir motor sporları başkenti olarak, pist gelişebildi ve şimdi FIA 1. Sınıf düzenine de sahip. SRO tarafından Intercontinental GT Challenge için Indianapolis 8 Hour ve tüm disiplinlerdeki diğer birçok yarış kategorisine ev sahipliği yapıyor.

Carl G. Fisher, tüm motor sporları endüstrisi için yarattığı mirastan gurur duyacaktır.

New York (ABD) eyaletindeki Seneca Gölü’ne yakın olan Watkins Glen, ilk olarak 1956’da açıldı ve daha önce yakın köylerde ve yollarda düzenlenen motor yarışları etkinliklerini uygun bir piste taşımak için inşa edildi.

Başlangıçta, bu bölgedeki yarış faaliyetleri, ailesinin yazlık evi yakınlarda bulunan Cameron Argetsinger tarafından desteklendi.

Aile, yerel yetkililerle işbirliği yaptı ve yarış etkinlikleri düzenlemeye başladı ve yıllarca Amerika Birleşik Devletleri Grand Prix’sine de mekan sağlayan gelecekteki piste hayat verdi.

Bu 3 yeni pistin tümü, tüm oyuncular için yeni görünümler ve iyileştirmeler içeren yeni Assetto Corsa Competizione güncellemesiyle birlikte gelecek.

Şimdiye kadar yaşadığınız en doğru ve tutkulu GT World Challenge America yarışına katılın!

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


49.483
OYUN BİLGİLERİ 5 Temmuz 2022 22:33
Assetto Corsa Competizione American Track

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Spor, Yarış

Platform: PC

Boyut: 15.19 GB

Crack: FLT

Tarih: 30 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?