Asfalia Anger

0Duygular hakkında bir hikaye
Charlie , Baya ile oynamak için can atarak okuldan eve gelir . Ancak Charlie’nin onu neşelendirmek için gösterdiği tüm çabaya rağmen, köpek oynamak istemiyor. Öfkeden bunalan Charlie, aniden garip bir girdap tarafından emilir ve öfkeli bir volkanın tehdidi altındaki garip bir dünyada uyanır.

Güzel çizilmiş grafikler
Asfalia’ya keşfedilecek harika yerler ve Alice Harikalar Diyarında ve Küçük Prens gibi tüm zamanların klasiklerinden ilham alan sevimli, ilginç karakterler içeren benzersiz bir görsel stil vermeye büyük özen gösterdik.

Tamamen profesyonel oyuncular tarafından seslendirilmiştir.
Karakterlere hayat vermek için profesyonel seslendirme sanatçılarından oluşan mükemmel kadroyu bulmakta hiçbir zahmete katlanmıyoruz. Herkes, okuyamayanlar bile hikayenin tadını çıkarabilir.

Oyun 5 yaşındaki bir çocuğun oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Sezgisel fare kontrolleri, hantal envanter yönetimi yok, aptalca öğe kombinasyonları yok. Bir şeyle etkileşim kurduğunuzda, ya doğru öğeye sahipsiniz ya da sahip değilsiniz. Kadar basit.

Asfalia, akıllara durgunluk veren bulmacaları çözmekle değil, güzel bir hikaye anlatmakla ilgilidir. Yine de bulmacalar her şeyi ilginç kılmak için var, bu yüzden bazen kafa karıştırmayacağımızı garanti edemeyiz.


2.381
OYUN BİLGİLERİ 24 Ocak 2023 15:09
Asfalia Anger

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.68 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 23 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?