Arto

0Arto indir - (Direkt indir)

Arto renkli bir hack-n-slash aksiyon-RPG’dir, attığınız her adımda hayata geri döndürdüğünüz ıssız, doymamış bir dünyaya hızlı tempolu bir yolculuk. Kilidini açmak ve yükseltmek için çeşitli silahlar ve büyüler ve boya ışınları atma büyü yeteneği ile kendinizi silahlandırın. Çılgınca farklı biyomlarda bir yolculuğa başlayacaksınız – her biri farklı bakış açıları ve sanat tarzlarında sunuluyor ve deneyime farklı oyun mekanikleri getiriyor!

Chromaclysm dünyayı bozdu ve doygunluğunu azalttı. Kromatik İlahi Varlıklar, tüm yaşamın ve ifadenin dokusu olan Rengi eski haline getirmek için zayıflamış ve güçsüzdür. İlahi Varlıklara hizmet eden Havariler, tanrıları olmadan liderlik etmeye uygun olmadıklarını kanıtladılar. Artos adı verilen ilgili biyomları kaosa dönüştü. Seçimleriniz, dünyanın bu yıkım yolunda devam edip etmeyeceğini veya kurtarılacağını belirleyecektir.

Varlığınız, Color’ı adım adım dünyaya geri getiriyor – ancak önünüzde uzanan zorlukların üstesinden gelmek için yürümekten daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Neyse ki, kilidini açıp yükseltebileceğiniz çok çeşitli silahlara ve sihirli güçlere sahipsiniz, ayrıca yolculuğunuzda size yardımcı olmak için Renk ışınları atma ve kendi büyülerinizi yaratma yeteneğinize ek olarak.

Bu dünyadaki her biyom benzersiz temalar, oyun stilleri ve yaratıklar sunar: Warhol benzeri popüler sanat dünyalarından, piksel sanatı neon aydınlatmalı senaryolardan veya kübist vektör manzaralarından böcek sürülerine, iblislere, hayaletlere ve gölgelere karşı savaşacaksınız. veya ölümcül kasırgalardan kaçınarak imkansız, rüya gibi yerleri keşfedin.


Arto indir - (Direkt indir)

5.566
OYUN BİLGİLERİ 2 Mayıs 2023 13:56
Arto

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.5 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 1 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?