Artist Life Simulator

0Artist Life Simulator indir - (Direkt indir)

“İnsanlardan, şehrin sokaklarından ve zihnin zehirlerinden ilham alın. Tutkunuzu artırın ama akıl sağlığınıza dikkat edin veya deliliğe yenik düşmek”.

Yeni bir hayat
Çökmekte olan, sanatsever 19. yüzyıl alternatif Avrupa tarihine ve ilham bulma, duygularla baş etme ve başyapıtları resmetme üzerine bir roguelite oyununa hoş geldiniz.

Duyguları içeren bir hayatta kalma oyunu
66’dan fazla benzersiz duygu (her biri farklı etkiye sahip) ile birlikte yoksulluk ve diğer dünyevi sıkıntılarla karşılaşacaksınız.

Yüzlerce kart, sanatçınızın zihninin karmaşık ruhunu ve çağdaş sanatın başkenti olarak bilinen Nova Oportunia kentindeki yaşamı temsil ediyor.

Zengin etkileşim mekaniği çeşitliliği
Hayatın tüm bu sanatsal, eğlenceli, korkunç veya şehvetli detayları birleştirilebilen, toplanabilen, üzerinde konuşulabilen veya üzerinde düşünülebilen, ziyaret edilebilen, okunabilen veya etkileşime girilebilen vb. sonuçlar, yeni kartlar ve yeni etkileşim fırsatları yaratmak. Bu oyunun yaratılışı, benzer formatta ancak farklı hislere sahip bir kült klasikten ilham aldı.

Ölümcül zorluklar
Sanatçının hayatı kolay değil. Yoksulluk, fiziksel rahatsızlıklar, akıl sağlığı kaybı ve diğer zorluklar düzenli olarak kalıcı ölümle sonuçlanır (hastalıktan ölmekle başlayan ve ölene kadar içmekle biten çeşitli kalıcı ölümler), ardından yaşamınıza incelikli bir genel bakış (genellikle sefil, bağımlılıkla beslenen, henüz tutkulu) ve miras.


Artist Life Simulator indir - (Direkt indir)

13.001
OYUN BİLGİLERİ 15 Aralık 2022 13:00
Artist Life Simulator

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.1 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 13 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?